1.5 senede LGS yüksek sıralama yapılır mı?

• Konuyu başlatan F1RE
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B

F1RE

Decapat
Arkadaşlar selamlar, ben kerem ve 7.sınıf öğrencisiyim. Direkt konuya giriyorum sorum yukarıdaki gibidir. Sözel derslerim iyidir, Türkçede 20 soruda 15 doğru 5 yanlış yaptım. Sosyalde ise 20 soruda 17 doğru 3 yanlış yaptım. Sayısal derslerim ise ortalamanın biraz altında. Okul ortalamam 91.7 geldi. Benim amacım yüksek derecelere gelmek yani 470 gibi bir puan yapmak. LGS'ye önceden giren arkadaşlar cevap verirse çok güzel olur.

Arkadaşlar selamlar, ben kerem ve 7.sınıf öğrencisiyim. Direkt konuya giriyorum sorum yukarıdaki gibidir. Sözel derslerim iyidir, Türkçede 20 soruda 15 doğru 5 yanlış yaptım. Sosyalde ise 20 soruda 17 doğru 3 yanlış yaptım. Sayısal derslerim ise ortalamanın biraz altında. Okul ortalamam 91.7 geldi. Benim amacım yüksek derecelere gelmek yani 470 gibi bir puan yapmak. LGS'ye önceden giren arkadaşlar cevap verirse çok güzel olur.

Düzenli olarak çalışırsan yaparsın sosyal ve Türkçe kolay zaten matematik ve feni halledersen diğerlerini daha rahat halledersin.

Ben sana matematiğin kötüyse hız öneririm. Biraz daha iyi ise Nartest mavi seri eğer bunlar kolay gelirse ise Okyanus Master ve Fenomen.

Fen için ise Fenomen ve Okyanus Master öneririm. Türkçedeyse paragraf çözmeye çalış.

470 için şuanki halinle çok çalışman lazım. Girebildiğin tüm deneme sınavlarına girmeye çalış, kendini dene.
Yok hocam ne Tonguç'u. Kullanmam, kör girerim onu kullanandan daha fazla net yaparım.
Limit, Okyanus, Karekök gibi yayınlar güzel diyorlar. Antremanlarla Matematik kitabı da iyi. Elimde Arı Yayınları Matematik Atölyem kitabı var.
Karekök’ü bilmiyorum ama limiti hiç duymadım diğerlerinin yanında alınmaz. Okyanus iyi ama classmate değil Master al. Fenomene de bak. Sayısalda o da iyi.

Bende 7’yim ve bu kitaplarla son dememe sınavında 463 LGS puanı aldım.

Yok hocam ne tonguçu. Kullanmam kör girerim onu kullanandan daha fazla net yaparım.
Limit, okyanus, karekök gibi yayınlar güzel diyorlar. Antrenmanlarla matematik kitabıda iyi. Elimde arı yayınları matematik atölyem.

Bir zor olan matemtikti 3 sene önce girmiştim ben LGS'ye 1 mat hatam vardı antrenör yayınları nitelik ve okyanus vardı sanırım bir de nar fenomen vardı zor olan şimdi neler var bilmiyorum tam olarak ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı