1.500-2.000 TL 2. el ekran kartı önerisi

GTX770-780 bakabilirsiniz.
770-780 diyoruz ama konu sahibi kaç watt psu kullandığını belirtmemiş hocam. Ona göre belli edin ki daha rahat yardımcı olabilelim. Sonuçta bu kartlar 9 senelik eski mimariye sahip modeller ve haliyle yüksek güç tüketim verilerine sahipler.

770-780 diyoruz ama konu sahibi kaç watt PSU kullandığını belirtmemiş hocam. Ona göre belli edin ki daha rahat yardımcı olabilelim. Sonuçta bu kartlar 9 senelik eski mimariye sahip modeller ve haliyle yüksek güç tüketim verilerine sahipler.
Corsair CV650 650 Watt 80+ Bronze. Bence uygun hocam.

Corsair CV650 650 watt 80+ Bronze. Bence uygun hocam.

Yeterli.

770-780 diyoruz ama konu sahibi kaç watt PSU kullandığını belirtmemiş hocam. Ona göre belli edin ki daha rahat yardımcı olabilelim. Sonuçta bu kartlar 9 senelik eski mimariye sahip modeller ve haliyle yüksek güç tüketim verilerine sahipler.

Konu sahibinin sistemini belirtmesi benim suçum değil.
Sürekli her konuda sisteminizi belirtin diye diye dilimizde tüy bitti zaten.
Belirtmeyip sadece bütçesini yazıp ekran kartı önerisi istediyse benim tek yapacağım şey imzasında yazan işlemcisine göre darboğaz yaratmayacak bütçesine uygun ekran kartı önermek.

Yeterli.

Konu sahibinin sistemini belirtmesi benim suçum değil.
Sürekli her konuda sisteminizi belirtin diye diye dilimizde tüy bitti zaten.
Belirtmeyip sadece bütçesini yazıp ekran kartı önerisi istediyse benim tek yapacağım şey imzasında yazan işlemcisine göre darboğaz yaratmayacak bütçesine uygun ekran kartı önermek.
Yok sizi suçlamıyorum zaten konu sahibine yönlendirdim bu dediğimi.
Corsair CV650 650 Watt 80+ Bronze. Bence uygun hocam.
Uygun bir sıkıntı yaratmaz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı