1.500 TL ekran kartı önerisi

Siz bu söylediğinize gerçekten inanıyor musunuz acaba bana hiç düşecek gibi gelmedi bende hep bu ümitle bekleyip durdum lakin dolar kuru ile daha da çıkıyor düşmek bilmeyen fiyatların bir anda fırlaması daha çok geriyor beni almışken erkenden alması daha mantıklı fiyatlar düşmeyecek çünkü.

Doların düşmesini fiyatların ucuzlamasını ummamamı mı istiyorsunuz?
Merhaba, 2009 için planınız nedir? O yıldan geliyor gibisiniz de, Bit falan diyorsunuz. :)
ne kadar da bilgili bir "irkek"

Dolar olmuş 1.5 TL, bu dönemde PC toplanmaz...

Doların düşmesini fiyatların ucuzlamasını ummamamı mı istiyorsunuz?
Söylediğiniz şey çok mantıksızca rtx 3000 serisi demişssiniz alacak olan arkadaşın 1.500tl limiti mevcut ve bu seri çıkınca en az 5000tl olacaktır ülkemizde ayrıca gtx serisi bir kart kullanmaktayım ve hala iş görüyor birçok oyunu rahatlıkla oynamaktayım.temiz uygun fiyata bulmuşken bir kart alınabilir ayrıca sistemi 3000 serisini besleyecek gibi görünmüyor.

Söylediğiniz şey çok mantıksızca RTX 3000 serisi demişssiniz alacak olan arkadaşın 1.500TL limiti mevcut ve bu seri çıkınca en az 5000TL olacaktır ülkemizde ayrıca GTX serisi bir kart kullanmaktayım ve hala iş görüyor birçok oyunu rahatlıkla oynamaktayım. Temiz uygun fiyata bulmuşken bir kart alınabilir ayrıca sistemi 3000 serisini besleyecek gibi görünmüyor.

Rica etsem yazdığımı tekrar okur musun?

Bir süre daha beklemeni tavsiye ederim. 3000 serisi çıkınca diğer ekran kartlarında fiyat ucuzlaması olması muhtemel. Veya iyi bir indirim bekle. Çünkü RTX'den altı eski nesil kaldı ve alınması pek mantıklı gelmiyor bana şahsen...
Aga bekledikçe zarara girersin bu ülkede. Diğer kart indirime girer de dolar daha fazla yükselir onu bekleyene kadar. Ve zaman kaybı yaşarsın. Alabiliyorsa en erken vakitte alsın derim ve diğer kartların fiyatlarının ineceğini hiç sanmıyorum.
Gelecek yıl başı dolar 5.5 olacak demedi demeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı