1.500 TL fare önerisi

Bütçe
1500

unovery

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Ben bir bilgisayar mühendisiyim ve oyunlarla beraber neredeyse günümün yarısından fazlası bilgisayar başında geçiyor. Hem bunu düşünerek hem de yorumlarından dolayı zamanında M590 aldım. Sessizlik konusunda süper hatta 2 arkadaşıma da önererek aldırdım. Beğendilerde. Ancak benim bileğimde ağrılar başladı. Bu beni korkutuyor. Bu nedenle bende ergonomik bir fare arayışına çıktım. En klasik olan Logitech markasının MX vertical modeline baktım. Hem eski zamanda çıkmış hem de biraz pahalı.
Sizlere de danışmak istedim. Oyunlar benim için önemsiz, önceliğim sağlık. Bu yüzden dikey farelerin iyi geleceğini düşünüyorum. İadesi kolay olan internet sitelerinden bile alamam. Çünkü 2 günde belli olan bir şey değil, şu anki farem gibi, o yüzden tek atmam gerekir :)
Bütçeyi belirttim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Fiyat olarak bütçeni biraz aşıyor fakat en iyi sensöre sahip. Şu an G703 kullanıyorum çok mennunum ona da bakabilirsin.

Önerileriniz için teşekkürler. İlk tercihim dikey olacak ama bulamazsam bunlara da bakacağım.

Bu tarz mouse bakıyorsunuz.

Evet. Bu ürün en bilindik ürün ve biraz da eski. Başka insanların araştırdığı veya kullandığı dikey fare çeşitleri var mı merak ediyorum. Çeşitlilik iyidir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı