1.500 TL Grafik Tablet Önerisi

xbea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın bir dostum grafik tablet arıyor profesyonel kullanım için ancak bütçesi sınırlı ne yazık ki. 1500 TL üst sınırlı bir bütçesi var kendisinin. En baştan öğrenip, öğrendiklerini profesyonelce uygulamak istiyor bu yüzden uzun süre gidebilecek yüksek kalite grafik tablet var mı bildiğiniz? Mümkünse sıfır hocam. Fiyat/performans bakıyoruz. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar, saygılar.

Bundan başka tablet almasın benzer fiyatta MediaTek P22T veya kirin 710a işlemcili tabletler var onların işlemcileri çöp bunda Snapdragon 662 var.

Bundan başka tablet almasın benzer fiyatta MediaTek P22T veya kirin 710a işlemcili tabletler var onların işlemcileri çöp bunda Snapdragon 662 var.
Hocam arkadaş "grafik tablet" arıyor, normal tablet değil. Yine de tavsiyeniz için teşekkürler 😊.

Hocam 2 tane marka var XP-Pen ve Wacom. Online ders içinse XP-Pen Star G960s yeterli olur. Grafik alanında çalışacaksa yine bu 2 markanın bütçesi dahilinde cihazlarına bakabilir.

Hocam 2 tane marka var XP-Pen ve Wacom. Online ders içinse XP-Pen Star G960s yeterli olur. Grafik alanında çalışacaksa yine bu 2 markanın bütçesi dahilinde cihazlarına bakabilir.
Hocam arkadaşımda bu 2 markadan bahsetmişti, ben başka marka varsa diye özellikle yazmadım. Bütçesi dahilinde en uygun uzun ömürlü aynı zamanda performanslı bir cihaz var mı bildiğiniz? Online ders için değil hocam, grafik tasarım için.

Hocam arkadaşımda bu 2 markadan bahsetmişti, ben başka marka varsa diye özellikle yazmadım. Bütçesi dahilinde en uygun uzun ömürlü aynı zamanda performanslı bir cihaz var mı bildiğiniz? Online ders için değil hocam, grafik tasarım için.
Çizim için bilemiyorum hocam. Grafiker arkadaşlar varsa burada yardımcı olur.

Geri
Yukarı