1.500 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
1500-1800

Bütçeyi arttırabilirseniz:

Red Switch sessizliğinde Cherry MX Speed yapılı K60 önerebilirim. Bizzat kullanıyorum.

Direkt Cherry MX Red isterseniz K65 Mini mevcut.

Gamepower Overlord. 1 yıldır kullanıyorum fiyatına göre çok iyi. Hem de daha ucuz. Type-C bağlantılı çıkarılıp takılabiliyor. Tasarımı küçük, masada yer kaplamıyor ve malzeme kalitesi sağlam hissettiriyor. Markadan ötürü ön yargılı yaklaşmayın, şiddetle öneririm.

Red Switch olanın sesi kalitesiz gibi geldi basmama veya çift tıklama gibi sorunlar oldu mu?

Gamepower Overlord. 1 yıldır kullanıyorum fiyatına göre çok iyi. Hem de daha ucuz. Type-C bağlantılı çıkarılıp takılabiliyor. Tasarımı küçük, masada yer kaplamıyor ve malzeme kalitesi sağlam hissettiriyor. Markadan ötürü ön yargılı yaklaşmayın, şiddetle öneririm.

Hocam Gamepower ürünleri kumardır siz kumarı kazanmışsınız Gamepower ürünleri bazen 0 sorunlu bazense tamamen sorunlu çıkıyor.

Red Switch sessizliğinde Cherry MX Speed yapılı K60 önerebilirim. Bizzat kullanıyorum.

Direkt Cherry MX Red isterseniz K65 Mini mevcut.

Bende k60 rgb pro low profile kullanıyorum, çok memnunum öneririm herkese. Çok yumusak ve çok hassas yazıyor.

Direkt Cherry MX red isterseniz K65 mini mevcut.

Hocam önerdiğiniz klacye 3000TL ]:

Geri
Yukarı