1.500 TL'ye oyuncu koltuğu tavsiyesi

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
1.500 TL'ye oyuncu koltuğu almak istiyorum. 9. sınıfa gidiyorum, kilom 70 civarı, boyum da 1.73-1.75 arası. Kafamda şu an xDrive 15'li var ama Callite Viper VPX de kafamı karıştırmıyor değil. Şimdiden teşekkürler hepinize.

xDrive aldım ; gayet de rahat geliyor bana ama diğerini kullanmadım tabii ki.

Günde 10 saatim masa başında geçiyor , inanamazsın ne kadar farkı olduğuna. Boyun , kilon gayet ortalama hiçbir koltukta yok kafa yastığı yetmedi , yok bel yastığı yukarda kalıyor gibi sorunların da olmaz. 1200 lira gibi bir fiyatı vardı en son.

xDrive aldım; gayet de rahat geliyor bana ama diğerini kullanmadım tabii ki.

Günde 10 saatim masa başında geçiyor, inanamazsın ne kadar farkı olduğuna. Boyun, kilon gayet ortalama hiçbir koltukta yok kafa yastığı yetmedi, yok bel yastığı yukarıda kalıyor gibi sorunların da olmaz. 1200 lira gibi bir fiyatı vardı en son.

Teşekkürler son bir şey sormak istiyorum ben muhteşem cuma da almayı düşünüyorumda sizce kaç a iner fiyatı.

Teşekkürler son bir şey sormak istiyorum ben muhteşem cuma da almayı düşünüyorumda sizce kaç a iner fiyatı.

Öncesini bilemem ; şu sıralar 1900'den 1200'e düşmüş. Çok çabuk tükendi. Bir yorumum yok black fridaydeki indirimle alakalı. Şu sıralar çoğu şeyin fiyatına hakim olduğum için bu sene gözlem senem, bakayım gerçekten ne kadar düşüyor :)

Öncesini bilemem; şu sıralar 1900'den 1200'e düşmüş. Çok çabuk tükendi. Bir yorumum yok Black Friday'deki indirimle alakalı. Şu sıralar çoğu şeyin fiyatına hakim olduğum için bu sene gözlem senem, bakayım gerçekten ne kadar düşüyor :)

Çok teşekkür ederim hayırlı akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı