1.6 Multijet motor nasıldır?

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
Fiat'ın 1.6 Multijet motorları nasıldır? Güzel diyende var, şu an kullandığın arabadan sonra sana güçsüz gelir diyen de var. Sizce Ford Connect'den, 1.6 Multijet bir araca geçmek ne kadar mantıklı? Güç olarak güçsüz gelir mi veya yokuşlarda tıkanma gibi olaylar başıma gelir mi? Bilen veya kullanan arkadaşlara sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Aracım: 1.8, 110 PS Ford Tourneo Connect.

Muhtemelen Connect'ten daha performanslı olur, Egea falansa daha hafif bir araç. Çok da güzel motor. Dizel motorlarda kötüsü yok gibi zaten ama beklentini karşılar.

1.3 Doblo bana Connect'den sonra bayağı güçsüz gelmişti. 1.6 Egea Cross nasıldır? Connect'den inip Cross'a binilir mi?

1.3 zaten çok güçlü değil. Tamamen ekonomi odaklı. Ha gitmesine gider de 1.6'ya kıyasla epey güçsüz. 1.6 Egea Cross, senin 1.8 Connect'i tokatlar muhtemelen. Arada çok yıl var.

Tokatlamasında değilim aslında hocam. 110'luk var bende de gidiş açısından çok hoşuma gidiyor ancak 1.3 Doblo kullandıktan sonra Fiat'a karşı bir ön yargım oluştu.
@Silinen üye Connect'ten inip neye binseniz daha konforlu ve keyifli hissettirir. Kalas gibi bir araç. Alacağınız Egea 1.6 MJet olacaksa zaten birkaç gömlek fark atar her açıdan.

Konfor açısından Ford'dan şikayetçi değilim hocam. Sadece Fiat'ın motorları beni korkutuyor.

Fiat'ın 1.6 multijet motorları nasıldır? Güzel diyende var, şu an kullandığın arabadan sonra sana güçsüz gelir diyen de var. Sizce Ford Connect'den, 1.6 multijet bir araca geçmek ne kadar mantıklı? Güç olarak güçsüz gelir mi veya yokuşlarda tıkanma gibi olaylar başıma gelir mi? Bilen veya kullanan arkadaşlara sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Aracım: 1.8, 110 PS Ford tourneo connect.

Gayet güzel bizde var 20 saatlik uzun yolculuklarda zerre sorun yaratmadı. Extra olarak fazla gürültülü değil ve arabanın yol tutuşu'da gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı