1.600 TL oyuncu koltuğu önerisi

Lynburk

Centipat
Saatlerce bilgisayar başında kalıyorum ve konforlu bir koltuk arıyorum. Bütçem en fazla 1600TL.

Bu koltuk nasıldır sizce? Önerilerinizi bekliyorum.

15'li nasıl? Max 1600 lira denilmiş ama daha fiyat performans görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

15'li nasıl? Max 1600 lira denilmiş ama daha fiyat performans görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet buda güzel alabilrim bunu.

Eğer imkanın varsa deneme mağazalarına yakınsan veya gidebilirim diyorsan deneyip öyle alıp almama kararını vermeni öneririm. Ama öyle bir imkanın yoksa da yapacak bir şey yok. Tabi kısa denemeler her ne kadar yüzde 100 eminlik sağlamasa da hiç denememekten daha iyi olacağı kesin. Uzun dönem tecrübeleri ise alıp uzun süre kullanmadan bilmemize imkan yok. Ama genelde seviliyor ve daha çok satılıyor diye biliyorum.

Tabi tam fiyat performans için bütün koltukların üretim kalitesini kullanılan malzemeleri, amortisör kalitesini vs vs bilmemize imkan yok.

Technopat inceleme videosundaki koltuğu acaba uzun süre kullanıyorlar mı :)
Bu arada Ankaya baktım. Diğer ikisinden farklı olarak oturulan yerin kenar çıkıntıları yok. 15'li için bilmiyorum ama Sancak için kenar çıkıntılarının rahatsız ettiğini söyleyenleri duymuştum. Tabi bu muhtemelen kilolu insanlar için geçerli. Technopat videosunda çok detaylı bahsedilmemiş veya bu konuyla ilgili bir bilgi verilmemiş.

Ankada gördüğüm kadarıyla o çıkıntılar yok. 56 kilo birisi için o çıkıntıların temas edeceğini zannetmiyorum ama bilgi olması için yazayım dedim.

Anka Modeli.

6893b1c0b17f6e114d3d4d82d7dff73c.jpg

15'li modeli.

Screenshot_32.png

Göktürk Modeli

Screenshot_33.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı