1.600TL'ye 144Hz 1ms Curved monitör önerisi

Hocam siz ne önerirsiniz?
Konu sahibi bu bütçede 1ms ve kavis isteyince elim kolum bağlı şahsen. Önerecek bir model bulamadım.

1ms şart değilse HP X24c veya Samsung CRG50 önerebilirim.
Bunu buldum ben. @SkyRose hocam sizce nasıl bu?
Bence kavisliler arasından güzel gibi. Kavis şart değilse bir sürü alternatif var.

Benim bildiğim kadarıyla ve yorumlara göre kalite olarak pek iyi gözükmüyor. Kağıt üstünde iyi gibi.

Direkt yıldız ortalaması yüksek deyip geçmek istemiyorum, çünkü 5 yıldız verenlerin yarısından fazlası kargo için veya daha 30 dakika kullanıp veriyor.

Keşke Black Friday indirimlerinde satın alsaydın. Amazon monitörleri çok güzel fiyatlarla sattı şu an indirimler yeni bittiği için sanmıyorum 1.600 TL'ye iyi bir Curved bulabileceğini.
Dostum sistemi daha çok ani aldım. Aklımda böyle bir şey yoktu. Ben almadan 4-5 gün önce gayet güzel indirimler olmuş ama kaçırdım.

Hocam bir 200 300 TL daha çıkarsanız ASUS TUF VG24VQ öneririm:

En fazla 1.700TL'ye çıkabilirim.

ViewSonic VX2458-C-mhd Monitör
ben bunları buldum.
Rampage'i malzeme kalitesi kötü olduğundan önermiyorlar. VX2458-C-mhd monitörün yorumlarında çok fazla ölü piksel şikayeti var. O yüzden çekiniyorum dostum.

Konu sahibi bu bütçede 1ms ve kavis isteyince elim kolum bağlı şahsen. Önerecek bir model bulamadım.

1ms şart değilse HP X24c veya Samsung CRG50 önerebilirim.

Bence kavisliler arasından güzel gibi. Kavis şart değilse bir sürü alternatif var.
Dostum kavisli olmasını çok isterim çünkü uzun zaman sonra sistem alacağım ve farklılık olsun istiyorum. @SkyRose 1ms şartı olmaksızın öneri yapabilir misin?

Son düzenleme:
@FurkanxdTR hocam önermiş, 1400 TL'ye var. Çok uygun bi' fiyat değil mi bu? İtopya'da ve Vatan'da 1900 TL kendisi.

Bu arada bu monitörü kendim kullanıyorum, bi' sıkıntısını gördüm sadece. Ayakları biraz büyük, onun dışında sıkıntısını görmedim. Uygulamaları da güzel.

Düzenleme: Ölü Pixel varmış almayın lütfen. Daha önce attığım Samsung monitöre bakın.

@FurkanxdTR hocam önermiş, 1400 TL'ye var. Çok uygun bi' fiyat değil mi bu? İtopya'da ve Vatan'da 1900 TL kendisi.

Ölü Pixel var.

ÜRÜNLERDE 1 İLE 3 ADET ARASINDA ÖLÜ PİXEL BULUNMAKTADIR. KULLANIMA ENGEL BİR KUSUR BULUNMAMAKTADIR.
ÜRÜNLER ORJİNAL KUTUSUNDA VE EKSİKSİZ APARATLARI İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.
ADINIZA YADA FİRMANIZA FATURALI OLUP 3 YIL AOC TÜRKİYE GARANTİSİNDEDİR.

Bu arada bu monitörü kendim kullanıyorum, bi' sıkıntısını gördüm sadece. Ayakları biraz büyük, onun dışında sıkıntısını görmedim. Uygulamaları da güzel.
Bunu gördüm fakat ölü pikselli ürün. Alıp garantiye göndermeyi düşündüm ama garanti kapsar mı emin değilim.

GameBooster'ın bir monitörünü buldum fakat markayı bilmiyorum. Alınır mı sizce?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı