1.700 TL monitör önerisi

Bütçe
1700

Emir İlhan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kendime bir oyuncu monitörü bakıyorum ve tavsiyeye ihtiyacım var. Bütçem 1700 TL civarı. Monitörde aradığım özellikler:
23-24 inç.
144 veya 165 Hz.
1 ms.
Kavissiz.
Yukarı aşağı hareket ettirilirse güzel olur. (Pivot deniyor sanırım ona.)

Ve çok bilgili değilim monitör konusunda. Hangisinin görüntüsü daha kalitelidir veya hangi panel daha iyidir bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Kafamdaki monitörlerden bazıları:

Arkadaşlar merhaba. Kendime bir oyuncu monitörü bakıyorum ve tavsiyeye ihtiyacım var. Bütçem 1700 TL civarı. Monitörde aradığım özellikler:
23-24 inç.
144 veya 165 Hz.
1 ms.
Kavissiz.
Yukarı aşağı hareket ettirilirse güzel olur. (Pivot deniyor sanırım ona.)

Ve çok bilgili değilim monitör konusunda. Hangisinin görüntüsü daha kalitelidir veya hangi panel daha iyidir bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Kafamdaki monitörlerden bazıları:
Asus olan iyi gibi ancak alırken mutlaka kontrol edin (özellikle ışık sızması olayını). AOC de iyidir ancak pivot özelliğini kullanacaksanız Asus daha mantıklı olur.

Günlük kullanımda TN panele gerek yok, IPS yeterli. TN panelde farklı açılarda renklerde ciddi kayıp oluyor. Profesyonel seviyede CS:GO tarzı rekabetçi oynuyorsanız o başka.

Buna da bakabilirsin f/p. Fiyatı bir tık aşıyor şuan ama daha ucuza satan bir yer olabilir. Ben TV veya monitörde Asus ve Samsung'tan şaşmıyorum.

Sızın için ghostıng ve tepkime süresi onemliyse TN panel öneririm kendim ASUS VG248qg 165Hz 1ms (GtG) kullanıyorum cok memnunum 1800 TL'ye ındırımde Vatan'dan aldım

Gerçekten renkler kötü falan diyorlar ancak değil eski laptop IPS ekranımdan daha canlı hikaye tarzı oyunlar oynuyorsan

Bu bütçedeki en iyi tercih.

LG'yı onerırım
Buna da bakabilirsin F/P. Fiyatı bir tık aşıyor şu an ama daha ucuza satan bir yer olabilir. Ben TV veya monitörde ASUS ve Samsung'tan şaşmıyorum.

Bende de aynı monitör var çok memnunum :D

Geri
Yukarı