Advertisement

1.75 boy uzar mı?

erdemyuce

Centipat
Merhaba. 15 yaşındayım. Ergenliğim başladığından beri çok da bir gelişim göstermedim. Mesela sakalım, bıyığım, ses kalınlaşması, sivilce vb. yok. Boyum 1.75. sizce daha uzar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
E

erdemyuce

Centipat
Tüm kuzenlerim, dayılarım ve amcam uzun. Babamın boyu ise 1.80 - 1.82 civarı. Annem 1.65 boyunda. Aynı zamanda bodybuildingde yapıyorum. Hocalara sorduğumda deadlift, squat yapmadığın sürece herhangi bir sıkıntı olmaz aksine daha da fazla uzarsın dediler. Ancak yine de korkuyorum boyum uzamayacak diye.

Aliyev

Centipat
Tüm kuzenlerim, dayılarım ve amcam uzun. Babamın boyu ise 1.80 - 1.82 civarı. Annem 1.65 boyunda. Aynı zamanda bodybuildingde yapıyorum. Hocalara sorduğumda deadlift, squat yapmadığın sürece herhangi bir sıkıntı olmaz aksine daha da fazla uzarsın dediler. Ancak yine de korkuyorum boyum uzamayacak diye.
Uzarsın rahatlıkla sıkıntı etme

Beslenmeni uykunu düzenle biraz da süt iç uzarsın şansa bırak ma ben de 170 civarına geldiğimde daha uzarım falan deyip beslenme düzenimin Çin'den geçip adamakıllı uyumuyordum oyun oynuyordum sabit kaldı boyum.

Mert258

Decapat
Genetikle alakalı. Anne ve babam 160 cm civarı, spor yapmışlığımda yok 178 cm boyum var. Lise 2 de uzamam durmuştu muhtemelen sizde uzamazsınız.

Yukarı