1.83 boya 26 jant bisiklet olur mu?

Fenxy

Decipat
Yer
İstanbul
Herkese selamlar. Boyum 1.83 ve biraz iri yapılıyım. 26 jant bisiklet var. Bu benim için uygun olur mu? Yoksa küçük mü kalır? Kadron boyunu bilmiyoruz.

Rick2078

Nanopat
Herkese selamlar. Boyum 1.83 ve biraz iri yapılıyım. 26 jant bisiklet var. Bu benim için uygun olur mu? Yoksa küçük mü kalır? Kadron boyunu bilmiyoruz.

Olur. Ben kullanıyorum boyum 1.85.

kqqk13

Decipat
Attığım linkten kadro boyunu bulabilirsin. Jant boyutunun, boy ile ilgisi pek yoktur.

KS
Fenxy

Fenxy

Decipat
Yer
İstanbul
Kadro boyu daha önemlidir. Doğru kadro ölçünü belirlemenin birkaç tekniği var.
Kadro boyu buradan bir fikir edinebilirsin.
Attığım linkten kadro boyunu bulabilirsin. Jant boyutunun, boy ile ilgisi pek yoktur.

Hocam bisiklet şuan yanımızda değil. Uzun bir yol gideceğiz bisikleti almak için, pişman olmak istemiyoruz. Bisikletin markası Arrow Twin 26. Hiç deneyiminiz ya da bilginiz var mı?

kqqk13

Decipat
Hocam bisiklet şuan yanımızda değil. Uzun bir yol gideceğiz bisikleti almak için, pişman olmak istemiyoruz. Bisikletin markası Arrow Twin 26. Hiç deneyiminiz ya da bilginiz var mı?
Bütçeniz ne kadar? Bütçenizi yazıp, konu açarak, beni etiketlerseniz yardımcı olurum. Kadro boyunu bilmediğiniz bisikleti almak, sizi bisikletten soğutur.

KS
Fenxy

Fenxy

Decipat
Yer
İstanbul
Bütçeniz ne kadar? Bütçenizi yazıp, konu açarak, beni etiketlerseniz yardımcı olurum. Kadro boyunu bilmediğiniz bisikleti almak, sizi bisikletten soğutur.

Hocam kesinlikle çok haklısınız. Profesyonel bir şey aramıyoruz açıkçası. Sadece yurt ve üniversite arası kullanmayı planlıyorum. Letgo üzerinden bulduk bir tane. 250 liraya anlaştık. Maksimum çıkabileceğim fiyatta bu zaten. Elbet fiyat çok düşük ama dediğim gibi süspansiyon kalitesi, lastik kalitesi çok önemli değil şu an için. Aklıma takılan bir diğer soru dişli sistemi 3x8 yani 24 vites ama vites sistemi 3 6 şeklinde dedi. Bu nasıl olabiliyor?

kqqk13

Decipat
kadrrrby23.jpg

Merkez borusunu ölçmesini isteyin. Vites olayını tam anlamadım. Belki vites ayarını düzgün yapamamışlardır. Size uygun boyutta alırsanız, çok rahat edersiniz. Küçük gelirse bacaklarınızda ağrı oluşabilir.

maestro89

Kilopat
Makaleler
1
1.89 boyunda 100 kiloyum ben 27 jant kullanıyordum ancak bunda jant değil kardo boyu önemli yani gövde rahat kullanım için XL kardo alırsanız sizin iyiliğinize olacaktır.

Yeni konular

Yukarı