1 ay önce alınan laptop iade edilir mi?

CimiliArdaa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada üzerinden yaptığım bilgisayar alışverişinde 16888 TL'ye almış olduğum Acer Predator Helios 300 bugün indirime girdi ve yeni fiyatı 12788. Bu konuda yapabileceğim bir şey var mıdır? Ürünü geri verebilir miyim? Bilgisayarda beklediğim FPS değerini de alamıyorum. Yaklaşık 35 gün oldu cihazı herhangi bir kullanım hatası yok, çizik, kırık, çatlak yok, tertemiz ürün. Hepsiburada sitesi kafasına göre ciddi oranlarda indirim yapıp zam yapma hakkına sahip midir? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada üzerinden yaptığım bilgisayar alışverişinde 16888 TL'ye almış olduğum Acer Predator Helios 300 bugün indirime girdi ve yeni fiyatı 12788. Bu konuda yapabileceğim bir şey var mıdır? Ürünü geri verebilir miyim? Bilgisayarda beklediğim FPS değerini de alamıyorum. Yaklaşık 35 gün oldu cihazı herhangi bir kullanım hatası yok, çizik, kırık, çatlak yok, tertemiz ürün. Hepsiburada sitesi kafasına göre ciddi oranlarda indirim yapıp zam yapma hakkına sahip midir? :(
Maalesef herhangi bir sorun yoksa iade edemezsiniz 14 gün hakkınız dolmuştur.

Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada üzerinden yaptığım bilgisayar alışverişinde 16888 TL'ye almış olduğum Acer Predator Helios 300 bugün indirime girdi ve yeni fiyatı 12788. bu konuda yapabileceğim bir şey var mıdır? Ürünü geri verebilir miyim? Bilgisayarda beklediğim FPS değerini de alamıyorum. Yaklaşık 35 gün oldu cihazı herhangi bir kullanım hatası yok, çizik, kırık, çatlak yok, tertemiz ürün. Hepsiburada sitesi kafasına göre ciddi oranlarda indirim yapıp zam yapma hakkına sahip midir? :(

Hepsiburada sitesinde iade vardır yazıyor muydu? Ama eğer illa iade edecekseniz Letgo, Facebook'da marketplace gibi yerlerde biraz daha ucuz fiyata satabilirsiniz. Örneğin ben şu an yazdığım laptopu marketplaceden aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı