1 ay spor yapmamak bir şey kaybettirir mi?

Danotella

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Limburg...
Daha fazla  
Biliyorsunuz salonlar kapandı. 7 aydır düzenli spor yapıyorum. 172 yaklaşık 70 kiloyum. Evde kendi çağımda şınav, kol veya göğüs çalışıyorum (spor malzemem yok). Beslenmeme de hala dikkat ediyorum kalori ihtiyacımı yeterince alıyorum. Bir kayıp yaşar mıyım?

Biliyorsunuz salonlar kapandı. 7 aydır düzenli spor yapıyorum. 172 yaklaşık 70 kiloyum. Evde kendi çağımda şınav, kol veya göğüs çalışıyorum (spor malzemem yok). Beslenmeme de hala dikkat ediyorum kalori ihtiyacımı yeterince alıyorum. Bir kayıp yaşar mıyım?

Yaşamazsınız evde düzgün yaparsanız.

Ben de evde kendimce sadece şınav ve mekik çekiyorum. Gözle görülür 1.5 ayda çok güzel kas yaptım.
Haraketsiz kalmaktansa çok iyidir. Devam et. Kaç yaşındasın bilmiyorum.

Gelişmeyi beklemeyin sadece formunuzu koruyun. Ben de bıraktıktan 1 sene boyunca gıdaya dikkat ettim yağ oranımı korumuştum ama tabi kas eriyor.

Sporu bıraktığınız ilk hafta kas kendini korur. Sonraki sürelerde gelişim olmadığı için kesilecektir ki bunu kendimden biliyorum 2 haftada çökmüştüm. Dumbell setleri oluyor onları almanız işinizi bayağı görür bar setli olanlardan alırsanız çok daha iyi olur. Spor salonu gibi olmasa da %60 ihtiyacınızı giderir.

Yeni konular

Geri
Yukarı