1 ayda 10000 abone nasıl olunur?

Minecraft videoları. "evine örümcek girerse ne yapmalısın?" "iron golem ne kadar güçlü?" gibi isimlerde 15-20snlik sessiz videolar. Bir de 200 300 yorum dahi geliyor.

Sorun da videoların öyle olmaması zaten :D anlamını bulamadığım kısa kısa sessiz Minecraft videoları.
O adamı bende hiç anlamıyorum. Video Blocker'dan blockladım zaten. Çok saçma geliyor bana o videolar. Hele ki Minecraft'ı çok severim.

Hocam böyle bir şey gerçekten zor. Ben 24 Eylül'de 3. yılımı geçireceğim hayla 3,51k gibi bir şeyken arkadaşınızın böyle olması gerçekten ilginç. En çok izlenen videosu var mı? (10Milyon-25Milyon) Benim 2.5Milyon izlenen bir videom bana çok abone kazandırmıştı. Böyle olabilir arkadaşınızın kanalı da.

Güzel, üzücü veya komik kısa editler al o editlerin altına dalgalı ve renkli yazılar koy, arkaya müzik koy güzel editler yap YouTube'dan bakarak.
Örnek kanallar: Edithzm, araska, redrapperz Murat.

O adamı bende hiç anlamıyorum. Video Blocker'dan blockladım zaten. Çok saçma geliyor bana o videolar. Hele ki Minecraft'ı çok severim.
Bu işini bir açığı var mıdır peki? Kendisi lisede bilgisayar bölümünde okuyordu. Herhangi bir açıktan faydalanma ya da sisteme müdahale etme gibi bir olasılık var mıdır?
Hocam böyle bir şey gerçekten zor. Ben 24 Eylül'de 3. yılımı geçireceğim hayla 3,51k gibi bir şeyken arkadaşınızın böyle olması gerçekten ilginç. En çok izlenen videosu var mı? (10Milyon-25Milyon) Benim 2.5Milyon izlenen bir videom bana çok abone kazandırmıştı. Böyle olabilir arkadaşınızın kanalı da.
En çok izlenen videoları dediğim gibi 70-80k civarı. Ben de bir sistem açığı ya da herhangi bir müdahale kaynaklı mı diye düşünmeye başladım. Ya da bu abone, yorum. izleme satın alınan sitelerle elde edilmiş olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı