1 aylık ASUS TUF Gaming K1 klavyedeki tuşların yok olması garanti kapmasına girer mi?

nneutronn

Centipat
Merhaba 1 ay önce aldığım ASUS TUF Gaming K1 modelinde " W " tuşu hızlı bir şekilde yok olmaya doğru gidiyor. Bu seviyede ve bu yıllarda yaşadığımızı düşünürsek bunu elimle yapmam pek mümkün değil galiba. 3ay 35 liralık A4Tech klavyesini kullandım 3. ayda artık yavaş yavaş silinmeye başladı. Bununla ilgili ne yapabilirim? Garanti kapmasına girer mi değişim veya iade söz konusu olabilir mi? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• qw.jpg
    qw.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 66
  • sd.jpg
    sd.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 74
Garanti kapsamasına gireceğini pek düşünmüyorum. W a s D tuşlarında ve bazı sayı tuşlarında bunlar olması normal. Benim önerim sticker alın belli tuşlara yapıştırın. Çok da kafaya takılacak bir konu değil canınızı sıkmayın.

Garanti kapsamasına gireceğini pek düşünmüyorum. W a s D tuşlarında ve bazı sayı tuşlarında bunlar olması normal. Benim önerim sticker alın belli tuşlara yapıştırın. Çok da kafaya takılacak bir konu değil canınızı sıkmayın.
Yani sonuçta beğenerek bir ürün alıyorum 1 ay oluyor böyle bir durumla karşılaşıyorum. Bu markanın bu kalitede bir ürünü bu kadar kısa sürede böyle bir sorunla karşılaşmak :d bilmiyorum her bastığımda görüyorum..

Bu zamanla olur ama 1 ay gibi bir süre çok kısa geldi bana. En azından bir arayıp görüşün servisle, kullanım şeklinizi bilmiyorum ama 1 ay gerçekten çok kısa hiç böyle bir şey yaşamadım daha önce.

Bu zamanla olur ama 1 ay gibi bir süre çok kısa geldi bana. En azından bir arayıp görüşün servisle, kullanım şeklinizi bilmiyorum ama 1 ay gerçekten çok kısa hiç böyle bir şey yaşamadım daha önce.
Bu silinme değil, klavyenin boyası mı diyeyim artık dokusu yerinden kalkıyor. Günden güne böyle olmaya devam edecek. Şimdi yetkili firmaya göndersem 20 gün içinde sonuçlanacak da sonra bana kullanıcı hatası denilecek..

Bu silinme değil, klavyenin boyası mı diyeyim artık dokusu yerinden kalkıyor. Günden güne böyle olmaya devam edecek. Şimdi yetkili firmaya göndersem 20 gün içinde sonuçlanacak da sonra bana kullanıcı hatası denilecek..
Yani buna ne derler bilemem ama nasıl bir kullanıcı hatası olacak bu? Gerçekten sinir bozucu bir durum, bence kesinlikle yollayın.

Geri
Yukarı