1 aylık bilgisayarı bırakma serüveni

egehararli

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1 ay önce bilgisayara çok çok vakit harcadığımı fark ettim. Ardından bırakacakken bilgisayarım kendiliğinden midir bilemem Windows'u sildi. Ben de bunu işaret olarak bilip bıraktım. Çok iyi hissetmeye başladım, kendime acayip fazla zaman ayırabildiğimi fark ettim. Okul bittikten sonra geri açarım belki diye düşünüyorum.

B4ED3530-75AE-4392-B8EF-99C71B1E6B88.png

Bilgisayara günde en az 9-10 saat harcıyordum. Telefona ise en fazla 2-3 saat harcıyorum.

Faydalı kullanmadıktan sonra telefon daha zararlı. Ben günde 10 saatten fazla PC başındayım ancak hep kendimi geliştiriyorum. Amaç önemli.
Bende yararlı kullanıyordum kendimi geliştiriyordum ama önemli sınavlar falan derken geçen dönem 85.01 ile geçtiğim karneyi şu an 91.88 yaptım, 2. sınavlarda daha da iyi olacağını düşünüyorum.

1 ay önce bilgisayara çok çok vakit harcadığımı fark ettim. Ardından bırakacakken bilgisayarım kendiliğinden midir bilemem Windows'u sildi. Ben de bunu işaret olarak bilip bıraktım. Çok iyi hissetmeye başladım, kendime acayip fazla zaman ayırabildiğimi fark ettim. Okul bittikten sonra geri açarım belki diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1388609

Bilgisayara günde en az 9-10 saat harcıyordum. Telefona ise en fazla 2-3 saat harcıyorum.
Kendiliğinden nasıl silebilidi onu anlamadım ?

Bende yararlı kullanıyordum kendimi geliştiriyordum ama önemli sınavlar falan derken geçen dönem 85.01 ile geçtiğim karneyi şu an 91.88 yaptım, 2. sınavlarda daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Ben 5'te okuldan geliyorum ve 2-3 saat PC başında duruyorum okul günlerinde,diğer günlerde ise dediğim gibi 10 saati geçiyor. Kendini yönetmen ile alakalı.

Kendiliğinden nasıl silebilidi onu anlamadım ?
Hocam şöyle oldu, ben pc başındayken çok yorulmuştum ve uyuya kalmışım. Windows Update gelmiş kendini güncellemeye kalkmış bende bunu farketmeden kapattım uyku modunda sanıp (yeniden başlıyormuş) açmaya çalışınca Windows hatası verip Başlangıç Onarma falan kısmına atıyor.
Sigara ve alkolü bırakır gibi anlatmak güzel olmuş:D

Evet hocam :D

Geri
Yukarı