İlk oyun projem (Şükür)

4 GB RAM, 1 GB VRAM yeterli geliyor. Oyuna başlamak uzun sürüyor. Bir sürü başla, şimdi başla seçeneği geliyor. Orasını kısaltabilirsin. Manzara izlemekten ibaret gibi geldi bana. Hiçbir Action yok. Başlangıç için güzel.

Ama Unity oyunlarının boyutları dev gibi. Kimsenin indiresi gelmiyor. Devamını getirmeye bak.

Hocam Unity'le boyutun pek alakası olacağını düşünmüyorum biraz da kullandığın assestlere bağalı.

Yaklaşık bir ay önce tek başıma korku oyunu yapmaya karar verdim. Ama sonra fark ettim ki sandığım kadar kolay değilmiş. Hazır asset kullandım ve kısa bir oyun oldu ama tam hali gelebilir. İndirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam itch.io gibi sitelere koyabilirsiniz. Hem çok kişi denemiş olur.

Yaklaşık bir ay önce tek başıma korku oyunu yapmaya karar verdim. Ama sonra fark ettim ki sandığım kadar kolay değilmiş. Hazır asset kullandım ve kısa bir oyun oldu ama tam hali gelebilir. İndirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eline sağlık daha fazla geliştirebilirsin. Bağış toplayabilirsin. Bazı yabancı YouTuber'ler oyununu oynamış sanırım beğenmişler.

Yeteneğiniz var asla pes etmeyin devam edin benim hoşuna gitti oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı