1 Dakikada Deep Web

ipucu

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 1 Dakikada Deep Web temalı bir video hazırladım. Umarım hoşunuza gider. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izleyince İnci Sözlük'te yazılan "Deep Web'e girdim artık FBI bile peşime düştü" diye atılan başlıklar aklıma geldi. Gerçekten komik bir video olmuş ama ben ciddiye alamadım açıkçası. Hele en sonda ne olursa olsun sakıncalıdır falan dedikten sonra koptum ben.

Şu videoyu izleyince İnci Sözlük'te yazılan "Deep Web'e girdim artık FBI bile peşime düştü" diye atılan başlıklar aklıma geldi. Gerçekten komik bir video olmuş ama ben ciddiye alamadım açıkçası. Hele en sonda ne olursa olsun sakıncalıdır falan dedikten sonra koptum ben.

Türkiye'nin en büyük Deep Web forumunda bile bu eleştri gelmemişken, sizin yorumunuzu ciddiye almayacağım. :)

Türkiye'nin en büyük Deep Web forumunda bile bu eleştri gelmemişken, sizin yorumunuzu ciddiye almayacağım. :)
Türkiye'nin en büyük DW forumu dediğiniz yerde, üyelerin %90'ı sadece "İfşa" adlı kategoride takıldığı için o tip sitelere pek ciddi bakmanızı tavsiye etmiyorum.

Daha gelen ilk eleştiriyi ciddiye almayan bir insan. Daha ne kadar yükselebileceğini ya da ne kadar üst sıralarda kalabileceğini göreceğiz.

Türkiye'nin en büyük DW forumu dediğiniz yerde, üyelerin %90'ı sadece "İfşa" adlı kategoride takıldığı için o tip sitelere pek ciddi bakmanızı tavsiye etmiyorum.

Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Arkadaşımın yaptığı eleştiriden çok dalga geçme gibi geldi. Bu bilgileri çeşitli forumlardan ve onedio sitesinden temel alarak hazırladım.

a6QE5O9_700b_v2.jpg

Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Arkadaşımın yaptığı eleştiriden çok dalga geçme gibi geldi. Bu bilgileri çeşitli forumlardan ve onedio sitesinden temel alarak hazırladım.
Onedio gibi sitelerin amacı tıklama sayısı olduğu için en ilgi çeken yerlerini yazıyorlar. Yukarda belirttiğim gibi Kafa Ayarı'nın ilgili bölümünde ayrıntılı olarak bahsediliyor. Mobil olduğum için videoyu ekleyemiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı