1 Dolar 15,88 TL Oldu

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 131
  • Görüntüleme 6B
Dolar düşürme operasyonu diyorsan, mermi kalmadığı için taş atmaya başlayacağız diye yorumladım.
Yakında suudlardan para gelebilir belli ki ona güveniyorlar. Boşuna gidip sarılmadı suud kardeşlerine.

16 Mayıs yayınıdır. Önlemini alan alır. Devrim Akyıl'a göre, olması gereken kur 23.50 bandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1390244
Neyin önlemini alacaksın hocam? Paranın değeri düşüyor. Sadece değerini koruyabilirsin Dolar, Altın vs. alarak. Ne yaparsan yap yine eziliyorsun enflasyon altında.

Neyin önlemini alacaksın hocam? Paranın değeri düşüyor. Sadece değerini koruyabilirsin Dolar, Altın vs. alarak. Ne yaparsan yap yine eziliyorsun enflasyon altında.
Zaten amaç değerini korumak. Ne kadar az ezilirsen o kadar iyi bu ortamda. Ha şanslıysan dalgalanmalarda al-sat yaparsan paranı artırırsın da. O da cilası.

Son düzenleme:
RSI İndikatörü( RSI bir momentum osilatörüdür ve basitçe aşırı alım - aşırı satım sinyalleri üretir) Aylıkta 91 şuan baktım buralar sat bölgesi aslında buna rağmen daima yükseliyor teknik falan da tanımıyor grafik

Yeni konular

Geri
Yukarı