1 dostumla arama mesafe koyduğum için herkes düşman kesildi

Unutmayın ki bütün arkadaşlıklar özünde mutualist ilişkilere dayanır. Yani hepimiz birer biyolojik deney gibiyiz aslında. Kimseyi bu sebeple suçlamamalısınız. Ayrıca anlatmadığınız bir şeyler var gibi. Böyle bir olayın tek başına kavga sebebi olacağını düşünmüyorum.

Unutmayın ki bütün arkadaşlıklar özünde mutualist ilişkilere dayanır. Yani hepimiz birer biyolojik deney gibiyiz aslında. Kimseyi bu sebeple suçlamamalısınız. Ayrıca anlatmadığınız bir şeyler var gibi. Böyle bir olayın tek başına kavga sebebi olacağını düşünmüyorum.

Foruma hoş geldiniz.

Evet dostum. Uyuşturucu içiyorum mafyayım 8 leşim var 20 yerimden bıçaklandım kulak mememden malum yerlerime kadar dövmem var her gün karı kız oley ye ben ne kadar da erkeğim kaslara bak adamım(!)
O dediklerin anca kızlara işliyor...
Hoşgeldiniz :). Technopat güzel yerdir :).

Aklıma geldi. Siz 13 yaşındaydınız.
O yaşlarda kimse ciddi olmaz. Bıçak çekecek hali de yok :D.
Sallaaaa.

Sataşacak yer arıyorlar. İşsizlik...
Hocam dayaktan vs. korkmuyorum sadece tavsiye alıyorum konuda da yazdım bunu.

Millet corona kapacağım diye dışarı çıkmıyor, bunlar kavga peşinde. İnanılmaz gerçekten de. Sonra neden Türkiye'de corona vakaları yükseliyor diye söyleniyoruz. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı