1 exe dosyasına sıkıştırılmış oyunun kaynak dosyası nasıl bulunur?

Exe'yi Txt'ye çeviremezsiniz arkadaşlar, ne yapmaya çalışıyorsunuz :D

Haklısınız hocam :D

Hiç gerek yok decompile filan etmeye. Alın size kaynak kodu, buyurunuz: fr_public/werkkzeug3_kkrieger at master · farbrausch/fr_public

Hocam teşekkür ederim, en kısa sürede Technopat'da güncellediğim sürümü yayımlayacağım tabii Technopat onaylarsa.

Technopat'ın yorumu: Buraya yazarsın hocam :D

@The User 0 hocam bütün oyun motorlarını denedim, fakat nafile bu oyunu program üzerinde açamadım, Unity desen zaten paralı onu alacak ne param var ne de gücüm, hangi oyun motoru bu oyunu düzenlememi sağlayabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam bütün oyun motorlarını denedim, fakat nafile bu oyunu program üzerinde açamadım, Unity desen zaten paralı onu alacak ne param var ne de gücüm, hangi oyun motoru bu oyunu düzenlememi sağlayabilir?
Proje C++ ile geliştirilmiş. .sln dosyası olduğuna göre Visual Studio ile açılmış ve düzenlenmiş. Dosyaları incelemedim ama bir oyun motoru olduğunu düşünmüyorum.
Bu tip projeleri baştan sona anlamak neredeyse imkansız. Ama tabi C++ biliyorsan düzenleme yapabilirsin.

Bu dosyalara ulaşanlar decode edip mi ulaşmış? Başka bir yöntemi var mı?
Yazanlar kendileri paylaşmış. Orijinal hali bu.
@The User 0 hocam bütün oyun motorlarını denedim, fakat nafile bu oyunu program üzerinde açamadım, Unity desen zaten paralı onu alacak ne param var ne de gücüm, hangi oyun motoru bu oyunu düzenlememi sağlayabilir?
Hocam oyun motoru kullanılmamış. Zaten kullanılsaydı 96KB olmazdı. Manuel yazılmış. Visual Studio'ya C++ araçlarını yükleyip açabilirsiniz.

Yazanlar kendileri paylaşmış. Orijinal hali bu.

Hocam oyun motoru kullanılmamış. Zaten kullanılsaydı 96KB olmazdı. Manuel yazılmış. Visual Studio'ya C++ araçlarını yükleyip açabilirsiniz.

Ben bunu nasıl görsel efektlerle günümüz haline getirip süsleyeceğim o zaman? Bunu oyun motorunda çalıştırmanın hiç mi yolu yok?

Ben bunu nasıl görsel efektlerle günümüz haline getirip süsleyeceğim o zaman? Bunu oyun motorunda çalıştırmanın hiç mi yolu yok?
Kaynaklarını bir şekilde inceleyip kendiniz kodla modifiye etmeniz lazım. Oyun motoru ile yapmak istiyorsanız sesler vb.'ni bir şekilde dışarı aktarıp motorla oyunu kendiniz yapabilirsiniz.

Kaynaklarını bir şekilde inceleyip kendiniz kodla modifiye etmeniz lazım. Oyun motoru ile yapmak istiyorsanız sesler vb.'ni bir şekilde dışarı aktarıp motorla oyunu kendiniz yapabilirsiniz.

Yani tek yol C++ öğrenmek için ücretsiz yol mu aramam gerekiyor, bu işi Python ve azıcık JavaScript ile çözemiyor muyum?

Yani tek yol C++ öğrenmek için ücretsiz yol mu aramam gerekiyor, bu işi Python ve azıcık JavaScript ile çözemiyor muyum?
Javascript vb. istiyorsan bir şekilde kaynakları çıkartıp Godot gibi bir motorla kendin yazman lazım. Onun dışında modlamak için C++ kullanacaksın, yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı