1 Eylül 2019'da Tapatalk Desteği Sona Eriyor

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba sevgili Technopat Sosyal sakinleri,

XenForo 2.1'e geçmiş olmamız, Sosyal'i mobil ile tam uyumlu hale getirdi. Buna ek olarak yakın zamanda devreye soktuğumuz bildirim sistemi ile de birlikte artık ek bir mobil uygulamaya ihtiyaç kalmadığını düşünüyoruz.

Bu gelişmeler ışığında Tapatalk desteğini 1 Eylül 2019'da sonlandıracağız. iOS mağazasındaki uygulama kaldırılacak, Android mağazasına ise doğrudan Sosyal'i çağıran alternatif bir uygulama yerleştirmeyi planlıyoruz.

Technopat Sosyal'i daima güncellemeye devam edeceğiz.

Anlayışınız için teşekkürler.

Tapatalk hic kullanmadim fakat kullananlarin gorseldeki gibi Tapatalk'i ugurlayacagini hissedebiliyorum.

spidey.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sevgili Technopat Sosyal sakinleri,

XenForo 2.1'e geçmiş olmamız, Sosyal'i mobil ile tam uyumlu hale getirdi. Buna ek olarak yakın zamanda devreye soktuğumuz bildirim sistemi ile de birlikte artık ek bir mobil uygulamaya ihtiyaç kalmadığını düşünüyoruz.

Bu gelişmeler ışığında Tapatalk desteğini 1 Eylül 2019'da sonlandıracağız. iOS mağazasındaki uygulama kaldırılacak, Android mağazasına ise doğrudan Sosyal'i çağıran alternatif bir uygulama yerleştirmeyi planlıyoruz.

Technopat Sosyal'i daima güncellemeye devam edeceğiz.

Anlayışınız için teşekkürler.
XenForo 2.1 ama hala yavaş. Eskiden çekilmez derecede lag ve yavaşlık vardı, şimdi lag yok ama hala yavaş ve reklamların aniden sayfayı kaydırması yüzünden istediğim yere basamıyorum. Bir de tüm temalar gitti, gece modu da çalışmıyor. Telefon Android 8, Google en son sürümde.

Geri
Yukarı