1 GB yer kaplayan Windows 10 güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kernelginar

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
19
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop: ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB-HN323
İşlemci: i5-10300H
Ekran kartı: GTX 1650
RAM: 8 GB 3200 MHz DDR4 Laptop
Dahili Depolama: Intel SSDPEKNU512GZ
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bugün karşıma Enderman kanalının bu videosu çıktı. Kendisi herhalde bu tarz içerikler üretiyor (Windows, PC OS vs.). Videoda yanlış anlamadıysam NTLite kullanarak yaptığını söylüyor. Sizce kullanılabilir mi? Ve güvenli midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bugün karşıma enderman kanalının bu videosu çıktı. Kendisi herhalde bu tarz içerikler üretiyor (Windows, PC OS vs.). Videoda yanlış anlamadıysam NTLite kullanarak yaptığını söylüyor. Sizce kullanılabilir mi? Ve güvenli midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mavi ekran yemek istiyorsan güvenilir.

Merhabalar. Bugün karşıma Enderman kanalının bu videosu çıktı. Kendisi herhalde bu tarz içerikler üretiyor (Windows, PC OS vs.). Videoda yanlış anlamadıysam NTLite kullanarak yaptığını söylüyor. Sizce kullanılabilir mi? Ve güvenli midir?

Enderman güvenilir birisi (diye biliyorum), NTLite Windows sürümlerini modifiye etmenizi sağlar. Sanal makinede deneyebilirsiniz.

Merhabalar. Bugün karşıma enderman kanalının bu videosu çıktı. Kendisi herhalde bu tarz içerikler üretiyor (Windows, PC OS vs.). Videoda yanlış anlamadıysam NTLite kullanarak yaptığını söylüyor. Sizce kullanılabilir mi? Ve güvenli midir?

Bunun gibi modlanmış ISO dosyalarını önermiyoruz.

Bunla yapacağına bundakileri yap daha güvenli olur.

Adam o videosunda Windows'u normal kullanım amacıyla editlemiyor, "bak ne kadar küçültebiliyorum" amacıyla editliyor, bir sürü gerekli komponent'i kaldırmıştır yani orada.
Normal kullanım amacıyla değil yani. Anladım teşekkürler.

Normal kullanım amacıyla değil yani. Anladım teşekkürler.
Kendi custom ISO'nu yapabilirsin, çok tavsiye ettiğim bir şeydir, NTlite ya da MSMG Toolkit kullanabilirsiniz bunun için. Merak etmeyin zor değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı