1 Günde Ne Yaparsınız?

IyesilAdmI

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Valla benim uyku düzenim bozuk olduğu içine gece 10'da kalkıyorum. Geceyi de forumlarda geçiyorum zaten PC çöp ara sıra Battlefield 3 ve Happy Wheels oynuyorum siz neler yapıyorsunuz?

Sabah işe geliyorum. Akşam eve gelip yemekten sonra 1-2 saat dışarıda takılıyorum. Eve gelip uyuyorum. Bu günlerin değerini bil. Öyle gün gelir uykuyu ararsın.

Ben sabah futbol kursuna gidiyorum. Eve geldikten sonra biraz oyun oynuyorum. Öğleden sonra dışarı çıkıp arkadaşlarla dolaşıyoruz. Akşamda uyuma saatine kadar internete giriyorum.

Ayda 14 gün BMW'de calisiyorum...

Is günlerim söyle
04:50 Isbasi
05:50 10 Dakika Mola
07:30 15 Dakika Kahvalti Molasi
09:30 10 Dakika Mola
11:30 30 Dakika Ögle Yemegi
13:00 10 Dakika Mola
14:20 Paydos
14:35 Dus Alma, Temizlik :)

14:35 - 15:20 Is sonrasi arkadaslarla Bira icmek
16:00 - 18:00 Eve gelme, Cocuklarla Oynama, Yemek Yeme
18:00 - 20:00 Web sitelerimle ilgilenme
20:00 - XX:XX Özgürlük kafaya göre takilma...

Is olmayan günlerim söyle
06:00 Uykudan Uyanis
06:30 Kahve
07:00 - XX:XX Özgürlük kafaya göre takilma...

Hey ÖZGÜRLÜK... :)

Ramazan Zamanında:
Öğlen 3-5 arası uyanıyorum çünkü gece 4-5 gibi yatıyorum, iftar vaktine kadar bilgisayarda arkadaşlarımla konuşup oyun oynuyorum ara sıra tuvalet molası veriyorum, iftardan sonra dışarı çıkıp 2 saat yürüyüş yapıyorum, uykum gelene kadar Technopat Sosyal'de ve Youtube'de takılıyorum.

Normal Zamanlarda:
Sabah 10 gibi kalkıyorum, saat 12 gibi kahvaltı yapıyorum, mahalleye çıkıp top peşinde koşturuyorum :D, eve gelince 1 saat ağırlık kaldırma, barfiks vs. yapıyorum, sonrasında duş alıyorum, uykum gelene kadar Technopat Sosyal'de ve Youtube'de takılıyorum.

Cuma Günlerinde:
Sabah 9'da kalkıyorum, 11'de kahvaltımızı yapıyoruz, vakti gelince Cuma Namazı'na gidiyoruz.

(y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı