Çözüldü 1 hafta önceki bad sector kendiliğinden düzeldi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
1 hafta önce HDD üzerinde yeniden konumlandırılan kesim sayısı uyarı işareti veriyordu. Sonra kendiliğinden düzeldi. Hatta sırf bu yüzden SSD alacaktım, sipariş ettim ama daha sonra iptal ettim düzeldiğini görünce.

Böyle bir şey nasıl olabiliyor? Bad sector değil de başka bir şey miydi bu hata? HDD'yi tam tarattığımda hiçbir hata ile karşılaşmadım. Ayrıca hız 150 MB/sn ile 190 MB/sn arasında. 7200 RPM 2 TB Seagate Barracuda. 2. el olarak almıştım. 3 sene oluyor.

Çözüm
Peki ben bugüne kadar bir sorunla karşılaşmadım kullanırken. Bundan sonra ne gibi sıkıntılar olabilir? Sıkıntı olabilir mi? Bir anda HDD gidebilir mi mesela?

Gidebilir ama giderse üzülmene gerek yok veri kurtarma programı ile büyük başarılı sonuçlar ile veri kurtarmak mümkündür.

Eğer, Seagate diskin varsa hiç üzülmene gerek yok kendi kurtarma programı taş gibidir ve eğer, profesyonel Seagate diskin varsa veri kurtarma hizmetine kayıt ettir.

Geri
Yukarı