1 Haftadaki dolar kurunun sisteme yansıması

Artık girdik bir yola 😀 dönmek olmaz. Ryzen 4000 serisi ekim 8'te tanıtılacak. Biraz daha bekliyeceğim. İşin kötü tarafı dolar bugün düşmesine rağmen firma hala aynı siSTEMI13500'den satıyor. Bu tam fırsatcılık.

Hocam millet ne de olsa almak zorunda onlar da karlı çıkıyor bu durumdan Teknobiyotik fena kar yaptı 3.5k sistem şu an 6K şaka gibi.
2 Hafta yaklaşık 3200E aldığım sistem 3400Ü geçmiş :( şimdi alacaklara geçmiş olsun

Hangi sistem hocam nereden aldınız?

Bu adamları destekleyen ne kadar kişi varsa kendi hayatımdan dışlıyorum benden uzak olsunlar evet siyasi partileri nedeniyle bal gibi insanları dışlarım kusura bakmayın ama benim sürünmemin sebebine destek veren alçaklar benim dostum falan olamazlar.

Sonuna kadar haklısınız hocam aynı şeyi bende günlük hayatımda uyguluyorum benden uzak olsunlar.

Yazık bize çok yazık. Daha 3 yıl seçime kadar sürüneceğiz neyse ki 18 yaşıma girdim oy kullanma hakkım var, 2023'te☺

Valla konu ile alakasız ama hergün araba bakıyorum. Düzenli olarak fiyatların yükseldiğni gördüğüm için beklemekten sıkılıyorum. Dolar yükselse de aşağıda inse fiyatlar düzenli olarak yükseliyor. Şaşırmadım yani.

Artık girdik bir yola 😀 dönmek olmaz. Ryzen 4000 serisi ekim 8'te tanıtılacak. Biraz daha bekliyeceğim. İşin kötü tarafı dolar bugün düşmesine rağmen firma hala aynı siSTEMI13500'den satıyor. Bu tam fırsatcılık.

Aynı durumu birkaç ay önce bende yaşadım sistem toplamayı düşündüğüm zaman doları takip ediyordum her gün dolar yükselirken fiyatlar sürekli yükseliyordu dolar düşerken fiyatlara bakıyordum hep sabit hiç düşme yok :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı