1 Haftadır Gelmeyen Kargo

BarçaHayranı

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İspanya/Barcelona
Daha fazla  
Meslek
FreeLancer
Hepsiburada'dan aldığım VGA to HDMI aparatı aldığım gün kargoya verildi. 1 Haziran'da yola çıktı, 2 Haziran'da Merzifon'a geldi. Buraya kadar sorun yok ama 4 gündür Merzifon'da. Tokat'tan Merzifon'a 2 saatlik yol ama 4 gündür Merzifon'da. Bir dönüştürücüyü getirmek bu kadar mı zor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'dan aldığım VGA to HDMI aparatı aldığım gün kargoya verildi. 1 Haziran'da yola çıktı, 2 Haziran'da Merzifon'a geldi. Buraya kadar sorun yok ama 4 gündür Merzifon'da. Tokat'tan Merzifon'a 2 saatlik yol ama 4 gündür Merzifon'da. Bir dönüştürücüyü getirmek bu kadar mı zor?

Müşteri hizmetlerini arayabilirsin.

Dönüştürücü de bir şey mi? Pudra sipariş ettim 10 TL'lik, 2 hafta sonra geldi. Pandemiyi bahane edip uyuşuk hareket ediyorlar, hepsi bu.

Pandemi dolayısıyla yoğunlukları çok fazla.En azından Mersinde gördüğüm kadarıyla. Bende benzer bir durum yaşadım sonrasında olaylar dahada büyüdü kayboldu ürün falan 10 günü geçti anca alabildim. Önceleri bir hışımla gider kavga ederim dedim gidip görünce vaziyeti anladım.

Benim 18 Mayıs'ta (Morhipo) aldığım ürünler bugün teslim edildi. Onu da iş yeri adresini yazmıştım oraya gitmiş.
Pandemi dolayısıyla yoğunluk var, işler gecikiyor.
Telefonla arayıp takip etmekte fayda var.

Kargo şirketleri yoğun. Aras ve UPS bile 1 gün gecikmeli getirdi. İstanbul-Çanakkale 2 gün.

Sizin şubeler gevşek. UPS 1 günde getirip 2. gün dağıtıma çıkardı ama bayram sonrası olduğu için 1. gün pas geçti 2. gün getirdi :)

Kargo şirketleri yoğun. Aras ve UPS bile 1 gün gecikmeli getirdi. İstanbul-Çanakkale 2 gün.

Sizin şubeler gevşek. UPS 1 günde getirip 2. gün dağıtıma çıkardı ama bayram sonrası olduğu için 1. gün pas geçti 2. gün getirdi :)
Ben bir siteden alışveriş yaptım. 2. gün siparişimi elime verdiler. Bu tamamen kargo şirketlerinin uyuşukluğu ile ilgili. Aras Kargo zaten görülebilecek en eli ağır şirket. Yata yata getiriyorlar kargoyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı