1 haftadır sürekli karnım ağrıyor

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, bu yazıyı yazarken bile karnım ağrıyor. Akşama doğru biraz hafifliyor fakar bazen yatarken de çok ağrıyor. Acaba yediğim bir şey mi dokundu? Sabah kahvaltı yapacağım fakat karnım ağrıyor ve karın ağrıntısından yapamıyorum. Ne yapabilirim, 1 haftadır sürekli karnım ağrıyor rahatlayamıyorum?

Merhaba arkadaşlar, bu yazıyı yazarken bile karnım ağrıyor. Akşama doğru biraz hafifliyor fakar bazen yatarken de çok ağrıyor. Acaba yediğim bir şey mi dokundu? Sabah kahvaltı yapacağım fakat karnım ağrıyor ve karın ağrıntısından yapamıyorum. Ne yapabilirim, 1 haftadır sürekli karnım ağrıyor rahatlayamıyorum?

Doktora görünmeniz en iyisi ona göre hareket etmelisiniz. Çok katı yiyorsanız yediğinizi hissediyorsanız kabız olmuş olabilirsiniz. Bol su için tuvalete çıkın ayrı bir olasılık, kum döküyor olabilirsiniz. En iyisi doktora görünmek.

Bir iki tane beypazarı için, rahatlatır. Ancak hala geçmiyorsa su alımınızı fazlalaştırın. Unutmayın ne kadar su içerseniz için size hiç bir şey olmaz. Tabii soğuk değilse. Geçmiyorsa acilen bir doktora görünün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı şey bende de vardı gaz sıkışması ya da bağırsak tembelliği olabilir bazen vücut dışkıları dışarı atamıyor o asit mideye vuruyor ve yoğun bir karın ağrısı oluyor. Buradan teşhis edemeyiz en iyisi bir doktora gidin.

Aynı şey bende de vardı gaz sıkışması ya da bağırsak tembelliği olabilir bazen vücut dışkıları dışarı atamıyor o asit mideye vuruyor ve yoğun bir karın ağrısı oluyor. Buradan teşhis edemeyiz en iyisi bir doktora gidin.
Olabilir çünkü 5 gündür kaka yapamıyorum gelmiyor.

Olabilir çünkü 5 gündür kaka yapamıyorum gelmiyor.
Oruç tutuyorsan susuz kalmışsındır bol su iç, (tutmuyorsan da bol su iç) şu hareketleri yap. Kesinlikle etki gösteriyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçmezse mutlaka doktora git.

Yeni konular

Geri
Yukarı