1 İnsan Kaç Beygir Gücündedir?

Güzel bisiklet :like::like: Hergün o yolu kullanıyorum işe giderken sanırım kuzguncupğu geçince soldaki park. Keşke sahil boyu caddebostan gibi bir şerit olsa bisikletimizi sürebilsek ama yalılardan birşey kalmamış normal insanlara.
Tünele giden tek şerit yolda trafik hızına yetişebilmek için kendimizi ne kadar zorlamamız gerektiğini en iyi siz biliyor olmalısınız :)
Yanından otobüs geçse yarım metre yakınından geçiyor en iyi ihtimalle, mecbur kalıyorsun trafik hızına çıkmaya. Bu da sağlam kondisyon gerektiriyor.

BilgisayarKurdu Bu bisikletin fiyatı nedir?
Sıfır maliyetini hesaplamadım ancak 2500 falan olması gerek. İkinci el çevrelerde de soruşturdum yakın zamanda, 1500'den çok çok rahat alıcı bulunur.
Tek sıkıntı üzerindeki giriş seviyesi kadro ve maşa, Scott kadro ve FOX maşa eklenince çok daha yukarılara çıkacaktır değeri.

Tünele giden tek şerit yolda trafik hızına yetişebilmek için kendimizi ne kadar zorlamamız gerektiğini en iyi siz biliyor olmalısınız :)
Yanından otobüs geçse yarım metre yakınından geçiyor en iyi ihtimalle, mecbur kalıyorsun trafik hızına çıkmaya. Bu da sağlam kondisyon gerektiriyor.

Sıfır maliyetini hesaplamadım ancak 2500 falan olması gerek. İkinci el çevrelerde de soruşturdum yakın zamanda, 1500'den çok çok rahat alıcı bulunur.
Tek sıkıntı üzerindeki giriş seviyesi kadro ve maşa, Scott kadro ve FOX maşa eklenince çok daha yukarılara çıkacaktır değeri.
Açıkcası tünele üsküdardan beylerbeyi yönüne giderken benim geçtiğim iş başlangıcı saatlerde trafik genelde 0.1km hızla akıyor :) Ama boş zamanda o yokuşu çıkmak sağlam endurans gerektirir :D

Açıkcası tünele üsküdardan beylerbeyi yönüne giderken benim geçtiğim iş başlangıcı saatlerde trafik genelde 0.1km hızla akıyor :) Ama boş zamanda o yokuşu çıkmak sağlam endurans gerektirir :D
Ama mükafatını da alıyorsun :) Tüneli geçtikten sonra Beylerbeyi Sarayı'na süzülmeden önceki o son tünel virajın verdiği haz paha biçilemez :)

En iyisi de ne biliyor musunuz. Bisiklet veya motosiklet ile son hız derin karanlık derin bir tünele girmek ve yan taraftaki 1000 cc motosikletin yankılanan sesini duyarak hızla tünel ışıklarının tıp-tıp-tıp sesini duymak. :) Mükemmel bir duygu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı