1 Kasaya 3 Adet R9 295x2 Takılır mı?

önderpower

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlığa kartın tam adını yazamadım çünkü 295 ve devamını yazınca altında bir çizgi çıkıyor bu da harf yanlışlığı anlamına geliyor herhalde. Ceza alıyorum, sonra o yüzden yazmadım. Bunun bir çözümü varsa söyler misiniz ?

Asıl soru: 1 tane kasaya 3 adet 295 takılır mı?

Eğer bu kasalar sayılı ise hangileridir?

İsmini tam olarak yazarsanız sıkıntı olmaz: R9 295X2. Soruya gelecek olursak bence takılır. Full Tower kasalara takılır diye düşünüyorum. Tabi buna uygun bir de anakart olmalı. Eğer anakart destekliyorsa kasa yerine uzay montaj yaparsak çok daha rahat olur.

Bir an 6 GPU diye düşündüm. Sonra Google'da aramada 4 lü Crossfire yapan bile çıktı. Obsidian 900D gibi kasalara takılır tahminim.

@Range.. 2 adet olunca Crossfire oluyor. 4 tane aynı kartı yapınca Quadfire oluyor. :) @önderpower Evet takılır. Quadfire oluyor dediğinin 4 tanesi. 3 tanesi ise adını bilmiyorum.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Range.. 2 adet olunca Crossfire oluyor. 4 tane aynı kartı yapınca Quadfire oluyor. :) @önderpower Evet takılır. Quadfire oluyor dediğinin 4 tanesi. 3 tanesi ise adını bilmiyorum.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bildiğim kadarı ile adı 4 way crossfire oluyor. Teknolojinin adı crossfire yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı