1 Leva 5 TL olunca Bulgar akını başladı

Bulgar Levası’nın Türk Lirası karşısında hızla değer kazanmasını fırsat bilen komşu ülke vatandaşları, pazarı adeta talan etti.

Giyimden, kozmetiğe, temizlik ürünlerinden gıdaya hemen hemen tüm kalem ürünlerden poşet poşet alan Bulgarlar, aldıkları malzemeleri taşımakta güçlük çekti.

Kaynak

Adamlar market, kiyafet alışverişi yapmak için kendi ülkelerinden buraya geliyor. Bizde de yurtdışına çıkabilmek artık lüks oldu maalesef.

Son düzenleme:
Tek Bulgarlar değil, Gürcüler ve Yunanlılar da haftalık alışverişleri için sıklıkla geliyor.

@Vaas Montenegro kapak fotoğrafını bu resimdenmi buldun?Ve resmi nerden buldun?
Metro2033Redux.jpg

@Vaas Montenegro kapak fotoğrafını bu resimdenmi buldun?Ve resmi nerden buldun?Eki Görüntüle 719972
Nereden nasıl bulduğumu hatırlamıyorum ne yazık ki :(.Edit:Google'a Metro 2033 Artyom gibi aratmalarla kısa bir sürede bulabilirsin.Sen de benim gibi Metro ve Gaz Maskesi seviyorsun sanırım.(Metro Exodus oynamadım spoiler vermeyin lütfen :D,biraz takıntılıyım bu konularda ne zaman Metro muhabbeti geçerse spoiler vermeyin yazıyorum.)

Nereden nasıl bulduğumu hatırlamıyorum ne yazık ki :(.Edit:Google'a Metro 2033 Artyom gibi aratmalarla kısa bir sürede bulabilirsin.Sen de benim gibi Metro ve Gaz Maskesi seviyorsun sanırım.(Metro Exodus oynamadım spoiler vermeyin lütfen :D,biraz takıntılıyım bu konularda ne zaman Metro muhabbeti geçerse spoiler vermeyin yazıyorum.)
Metro 2033,Metro last light oynadım,exodus'a pc yetse "korsan" dahi olsa oynardım.Metro seri'sini seviyorum ama "fanboy" değilim onu söylemem lazım.İyi günler.(Bende metro last light oynayana kadar spoiler yememek için direndim oynadım hiç spoiler yememiştim.)(Sizde metro last light redux varmı?)
Arka planı farklı hocam o resimle.
Haklısınız bu fotoğraflar metro serisindeki benchmark test'i yapınca "belgelerde" beliriyor.(Belki bir konu açarım bu konu hakkında)

Metro 2033,Metro last light oynadım,exodus'a pc yetse "korsan" dahi olsa oynardım.Metro seri'sini seviyorum ama "fanboy" değilim onu söylemem lazım.İyi günler.(Bende metro last light oynayana kadar spoiler yememek için direndim oynadım hiç spoiler yememiştim.)(Sizde metro last light redux varmı?)

Haklısınız bu fotoğraflar metro serisindeki benchmark test'i yapınca "belgelerde" beliriyor.(Belki bir konu açarım bu konu hakkında)
Açarsanız beni de etiketleyin hocam.Metro Last Light Redux oynadım.Sizin gibi benim de PC Exodus oynamaya yetmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı