Çözüldü 1 MB upload hızı ile ne kadar iyi bir Twitch yayını yaparım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YakupAziz

Hectopat
Yer
SFYA Digital
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba, maksimum upload hızım 1.1 MB, minimum ise 0.7. bu internet hızı ile, (Minecraft, Zula, streamer daily, Euro Truck Simulator 2) oyun yayınları yapmayı planlıyorum. Ancak internet hızım buna yetebilir mi sormak istedim. Bilgisayarım bir Twitch yayınını kaldırabilecek kapasitede. Daha öncesinde yaptığım amatör yayınlarda FPS düşüklüğü yaşamadım. 1MB upload ile hangi oyunları daha iyi performansta çekebilirim? Veya sade sohbet yayınlarını kaldırabilir mi internetim?

Eki Görüntüle 669051

Merhaba, maksimum upload hızım 1.1 MB, minimum ise 0.7. bu internet hızı ile, (Minecraft, Zula, streamer daily, Euro Truck Simulator 2) oyun yayınları yapmayı planlıyorum. Ancak internet hızım buna yetebilir mi sormak istedim. Bilgisayarım bir Twitch yayınını kaldırabilecek kapasitede. Daha öncesinde yaptığım amatör yayınlarda FPS düşüklüğü yaşamadım. 1MB upload ile hangi oyunları daha iyi performansta çekebilirim? Veya sade sohbet yayınlarını kaldırabilir mi internetim?

Dostum benim upload hızım 3.80 iken canlı yayın açtığımda 720P ucu ucuna taşıyordu. Yani senin iş biraz zor. Kullandığın firmayı ara bak bakalım en yüksek tarife ne? Türk Telekom'da 35 Mbps download 3 Mbps upload. Yani bu paket size 480P yayın yaptırabilir. Onun dışında 50 Mbps dowland 4 Mbps upload olan paketi bir düşünün. Benim paketim bu 50 olan ve şu anda Türk Telekom upload hızlarını 2'ye katladı. Şu anda 7.90 upload görebiliyorum. Ortalama 7.50 oluyor genelde bir bakın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı