1 milyon TL 4x4 veya 4x2 araba önerisi

Peki hocam, samurai nasıl olur? Tofaş motoru var çok yakmaz herhalde?

Yalnız araç Safari aracı aile aracı değil benim önerdiğim tucson gayet yeterli bir araç gerek motor gücü gerkete donanım olarak alınabilecek bir araba. Bir kez daha Hyundai'ye değinmek isterim.

Merhaba, 1 milyon civarı 4x4 veya 4x2 araç arıyorum. 4x4 olmayabilir bu bütçeye o yüzden 4x2 ağırlıklı arıyorum. Aklımda Opel grandland X ve Peugeot 3008 var. Sizce bu bütçeye ne alınmalı?

Bu bütçe de 3008 bence. Bir süre kullanma şansım oldu Full paketini. Boş paketleri nasıl bilmiyorum ancak Full paketi beni bayağı tatmin etmişti. Yanlış bilmiyorsam 1.2 Turbo motor bulunuyor. Aynı motoru şu an da kullanıyorum Citreon aracımda. Performans olarak da malzeme kalitesi olarak da sizi üzmez. Hele bir ses sistemi var. Anlatılmaz yaşanır cinsten.

Daha yüksek segment bir araç düşünürseniz Kodiaq öneririm. 3008'de çok güzel araçtır özellikle 1.6 Puretech motoru muazzam bir şey. Tucson/Sportage'de kesinlikle çok güzel araçlar. Kore ve PSA grubu donanım konusunda diğer rakiplerine göre baya bir önde.

Daha yüksek segment bir araç düşünürseniz Kodiaq öneririm. 3008'de çok güzel araçtır özellikle 1.6 Puretech motoru muazzam bir şey. Tucson/Sportage'de kesinlikle çok güzel araçlar. Kore ve PSA grubu donanım konusunda diğer rakiplerine göre baya bir önde.
Vallahi hocam şu an Tucson'a daha sıcak bakıyorum. Kodiaq biraz aşıyor gibi ama hakikaten güzel araç.

Vallahi hocam şu an Tucson'a daha sıcak bakıyorum. Kodiaq biraz aşıyor gibi ama hakikaten güzel araç.
2022 Hyundai Tucson Elite sahibiyiz. Oldukça başarılı araç. Tavsiyemdir ancak bu bütçede yalnızca eski kasasını alabilirsiniz. Eski kasada iç donanım olarak pek başarılı değil. Bu yüzden yerinizde olsam almazdım. Bence en mantıklı seçenek, tutulan bir B-SUV araç almanız olacaktır. Opel Mokka, Peugeot 2008 gibi araçlar olabilir. C-SUV araç almak istiyorsanız o zaman Citroen C5 AirCross'a veya biraz eski bir araç isterseniz Honda CR-V (4x4) bakabilirsiniz. Konforlu ancak bu bütçede eski modelini bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba, 1 milyon civarı 4x4 veya 4x2 araç arıyorum. 4x4 olmayabilir bu bütçeye o yüzden 4x2 ağırlıklı arıyorum. Aklımda Opel grandland X ve Peugeot 3008 var. Sizce bu bütçeye ne alınmalı?

Hocam Opel'lerin son otomobilleri güvenlik testlerinde %80 civarı mı ne alıyorlardı sizin için güvenlik önemliyse çok Opel almanızı tavsiye etmem eski araçları daha güzel bence. Ama tasarım olarak falan bence güzel grandland.

Yeni konular

Geri
Yukarı