1 Ms 75 HZ monitör önerisi

relonx

Centipat
Merhaba arkadaşlar. 1 ms 75 HZ monitör alacağım. Aşağıda düşündüğüm monitörlerden hangisini almalıyım ya da sizin tavsiyeniz var mıdır? Nedenleriyle artısı eksileriyle karşılaştırırsanız güzel olur. Genel olarak oyun oynayacağım. Eskiden laptop kullanıcısıydım sizce kaç inç monitör yeterli ve güzel olur? 24 fazla gelebilir diye düşündüm ama yine de fikrinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende link onu atmayı düşünüyordum. Samsung al 24 inç gayet iyi. Öbürleri küçük çok onları ele. Ben de bunlara bakıyordum indirimde Vatandan Dell marka 144 aldım 1.300 fiyata.

Benim kullandığım monitör 22 inc bana göre yeterli. 22 inc'ten küçük olmasın. Hatta 24.
Diğer sitelere bakmanı öneririm. Daha ucuza bulabilirsin.

Bu modeli önerebilirim yaklaşık bir haftadır kullanıyorum çok memnunum. 1 ms modunu açtığınızda parlaklık düşüyor sizi çok etkilemezse bu özellik bu fiyatlarda alınabilecek en iyi monitörlerden. Çerçevesiz olması, estetik görünüşü paylaştığınız monitörlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Youtube üzerinden tanıtımlarına bakabilirsiniz fotoğraflara çok aldanmayın. Laptop tan geçiş yaptığınız için 24'' sizin için ideal olcacaktır.

Geri
Yukarı