1 ölü piksele sahip 2. el MSI Optix MPG27CQ alınır mı?

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Şu an elimde mevcut olan MSI Optix MPG27CQ monitörümden bir tane daha almak istedim ama hiçbir yerde sıfır bulamadım. Yalnızca azaraks.com isimli bir firma var ama onlara da güvenemedim. Ankara içinde bir adet buldum ama adam 1 adet ölü piksel olduğunu, kozmetiğinin sıfır ayarında olduğunu ve garantisinin (net tarihi bilmemekle beraber) devam ettiğini söyledi. Sizce alınır mı? 1 ölü piksel olunca zamanla virüs gibi çoğalıyor gibi söylemler vardı. Örnek veriyorum, 1 sene sonra o 1 ölü piksel 10 ölü piksele çıkar mı? Şehir efsanesi mi yoksa gerçek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman ya azaraks.com'dan almam gerekecek ya da monitörden vazgeçmem gerekecek. Üretimi mi durdu ne oldu bilmiyorum. Bir tane bile satan yok. Azaraks da hiç güven vermiyor.

Bende ayın 21'inde Hepsiburada üzerinde MSI Optix MAG275r aldım dün akşam geldi, ortalarda bir yerde ölü piksel var değişim talebi açtım değişim yapmazlarsa iade edeceğim çok gözüme batıyor ve çoğalma ihtimali var o risk alınmaz bence yoksa fiyatına göre çok iyiydi.

Bende ayın 21'inde Hepsiburada üzerinde MSI Optix MAG275r aldım dün akşam geldi, ortalarda bir yerde ölü piksel var değişim talebi açtım değişim yapmazlarsa iade edeceğim çok gözüme batıyor ve çoğalma ihtimali var o risk alınmaz bence yoksa fiyatına göre çok iyiydi.

Burada satıcının değil MSI'ın ölü piksel politikası önemli hocam. MSI kaç ölü piksele kadar iade değişim yapıyorsa satıcı da aynısını uygular.

Burada satıcının değil MSI'ın ölü piksel politikası önemli hocam. MSI kaç ölü piksele kadar iade değişim yapıyorsa satıcı da aynısını uygular.

Anladım o zaman değişim olmayacak diyorsunuz ben direk iade talebi açayım onu kesin alması gerekiyor alalı 14 gün olmadı çünkü.

O zaman ya azaraks.com'dan almam gerekecek ya da monitörden vazgeçmem gerekecek. Üretimi mi durdu ne oldu bilmiyorum. Bir tane bile satan yok. Azaraks da hiç güven vermiyor.

Hahaha azaraks da 1 tane olan ürün de satıldı şaka gibi. Hiç kalmadı.
Hahaha azaraks da 1 tane olan ürün de satıldı şaka gibi. Hiç kalmadı.
Keşke alsaydım.

Geri
Yukarı