Çözüldü 1 saat beklettikten sonra laptop açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Selamünaleyküm, cümleten. 2 GB harici anakartlı bir laptop aldım uygun fiyata ancak satan adam bana bir sorunu olmadığını söyledi. Bilgisayar 1 saat falan hiç açılmadıysa açarken ekrana görüntü gelmiyor. Biraz açık kalınca bekleyince ve yeniden başlatınca görüntü geliyor ya da tesadüfen öyle oluyor, gözlemlediğim kadarıyla öyle. Ekranda mı sorun var diye monitör bağlıyorum ona da görüntü gelmiyor. Sorunun ekran kartından olduğuna şüpheleniyorum. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm, cümleten. 2 GB harici anakartlı bir laptop aldım uygun fiyata ancak satan adam bana bir sorunu olmadığını söyledi. Bilgisayar 1 saat falan hiç açılmadıysa açarken ekrana görüntü gelmiyor. Biraz açık kalınca bekleyince ve yeniden başlatınca görüntü geliyor ya da tesadüfen öyle oluyor, gözlemlediğim kadarıyla öyle. Ekranda mı sorun var diye monitör bağlıyorum ona da görüntü gelmiyor. Sorunun ekran kartından olduğuna şüpheleniyorum. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartı bozuk olabilir. Satıcının kafasına vurun iade isteyin. Kabul etmezse Tüketici Haklarına başvurmakla tehdit edin.

Adam beni engellemiş. Açıldıktan sonra sorunsuz kullanılıyor. Isınmasını beklemek ve sonra yeniden başlatmak gerekiyor. Kısmen dolandırıldım maalesef. Yarın bir ustaya götüreceğim bakalım ne diyecek. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Sağolun

Adam beni engellemiş. Açıldıktan sonra sorunsuz kullanılıyor. Isınmasını beklemek ve sonra yeniden başlatmak gerekiyor. Kısmen dolandırıcıldim maalesef. Yarın bir ustaya götüreceğim bakalım ne diyecek. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Sağolun
Hocam engellediyse açık kanıt Tüketici Haklarına verin faturası felan varsa o adamı bulurlar sizin önünüze çıkarırlar.

Geri
Yukarı