1 sezonluk ailecek izlemelik dizi önerisi

Ya ama 7-8-9-10 yaşlarındaki bir çocuğa cok fazla uygunsuz örnek barındıran bir dizi.

The mandolarian 2 sezon.

Hocam ailecek demiş ve çocuk olup olmadığını belitmemiş evet örnek konusunda haklısınız fakat kendiside az sevişme sahnesi olan demiş ilk sezonunda 5-6 sahnede var fakat sonrasında her sezonda maksimum 1-2 tane var 1 sezonun 15 bölümden olduğunu varsayarsak çok az.

Hocam ailecek demiş ve çocuk olup olmadığını belitmemiş evet örnek konusunda haklısınız fakat kendiside az sevişme sahnesi olan demiş ilk sezonunda 5-6 sahnede var fakat sonrasında her sezonda maksimum 1-2 tane var 1 sezonun 15 bölümden olduğunu varsayarsak çok az.
Hmm ne kadar az o kadar iyi diye düşündüm, ailecek deyince genelde küçük çocuklarında izleyebileceği şeyler kastediliyor.

@Red Alert 2ci Adam hocam sizde başımıza RTÜK çıktınız öneri yapın demiş yapıyoruz beğenmiyorsunuz ailecek demiş arkadaş lise 4 çocuklar olup olmadığını belirtmemişde 1 tane film önerip geçmişiniz bari önerenlere boş yapmayın.
Hmm ne kadar az o kadar iyi diye düşündüm, ailecek deyince genelde küçük çocuklarında izleyebileceği şeyler kastediliyor.

Kendisi lise 4 ve sevişme sahnesi az olsun demiş çocuk olsa hiç olmasın der değil mi?

@Red Alert 2ci Adam hocam sizde başımıza RTÜK çıktınız öneri yapın demiş yapıyoruz beğenmiyorsunuz ailecek demiş arkadaş lise 4 çocuklar olup olmadığını belirtmemişde 1 tane film önerip geçmişiniz bari önerenlere boş yapmayın.
Hocam niye celallendiniz, ailecek deyince genelde çocuklu aile kastedilmemiz mi? Beğenmiyor değilim Prison Break'i çok severim sadece uyarayım dedim.
Ailecek derken benim hatam belirtmedim. Babamdan dolayı böyle dedim aslında. Yani babamla pek sevişme sahnesi olan dizi izlemek istemem.
Ha o zaman gönül rahatlığıyla Prison Break izleyin derim ben de babamla birlikte izlemiştim onu.

Anne with an E dizisini tavsiye ederim herkese. Ailemle birlikte keyifle izlediğim çok tatlı bir dizi. Hayata dair ve günümüzde de hala yaşanan birçok konuyu ele almışlar. Sevişme, öpüşme gibi sahneler çok az kısa şekilde yer alıyor yalnızca birkaç bölümde.

Yeni konular

Geri
Yukarı