1 Steam hesabına 2 farklı PC üzerinden oturum açılıp yüklenen oyun 2 bilgisayara da yüklenir mi?

Mehmet2007

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum şu 1 Steam hesabına 2 farklı PC üzerinden oturum açacağım. Mesela ben hesabıma RDR2 yüklesem 2 bilgisayarda yüklenir mi? Yoksa tek bilgisayara mı yüklenir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç bilgisayara kadar limit var tam bilgim yok ama farklı bilgisayarlara yükleyebilirsin hatta farklı hesaplara izinde verebilirsiniz oynaması için. Aynı anda aynı hesaptan oynayamazsınız ama diğerinden muhtemelen çıkış yapar başka bilgisayarda farklı hesaba izin verirseniz eğer ana hesap girince diğer hesaptan bir süre veriyor 1dk gibi falan o süre içerisinde otomatik oturum sonlanıyor.

Teşekkürler mesela PC lerden birini kardeşim diğerini ben kullanacağım ben kendi PC me RDR2 yükleyince kardeşiminkine yüklenmesini istemiyorum böyle yapabilirmiyim?

Teşekkürler mesela PC lerden birini kardeşim diğerini ben kullanacağım ben kendi PC me RDR2 yükleyince kardeşiminkine yüklenmesini istemiyorum böyle yapabilirmiyim?
Evet yapabilirsin hiçbir sorun olmaz yeter ki aynı anda oynamayın veya çevrimdışı oluyorsa oynayabilirsiniz aynı anda aslında olurda steam bunu anlayıp(çevrim içi olduğunuzda) uyarı verir mi böyle bir kuralları var mı bir göz atmak gerekir. Malum Netflix bile son zamanlarda bunun üzerinde çalışıyor parasını verip almamıza rağmen.

Evet yapabilirsin hiçbir sorun olmaz yeter ki aynı anda oynamayın veya çevrimdışı oluyorsa oynayabilirsiniz aynı anda aslında olurda steam bunu anlayıp(çevrim içi olduğunuzda) uyarı verir mi böyle bir kuralları var mı bir göz atmak gerekir. Malum Netflix bile son zamanlarda bunun üzerinde çalışıyor parasını verip almamıza rağmen.
Teşekkür ederim

Çevrimiçi iki farklı bilgisayarda açamaz zaten, oturum aktif hatası alır. Ancak kardeşimin yüklemesini isteMİyorum demişsiniz, bu mümkün değil.

Geri
Yukarı