Steam 1 takas bekletilmekte diyor

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
3. parti siteden CS takası yaptım. Fakat böyle bir uyarı verdi. Tamamlanmamış takasım şu anda var mı yok mu pek anlayamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Not: Steam Mobile'de de aynı hata var. Takas gözükmüyor.

3. parti siteden CS takası yaptım. Fakat böyle bir uyarı verdi. Tamamlanmamış takasım şu anda var mı yok mu pek anlayamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Not: Steam Mobile'de de aynı hata var. Takas gözükmüyor.

Hocam eğer son zamanlarda Steam guardınızı taşıdıysanız hesabınızı korumak amacıyla takas bekletmesi veriyor. Maksimum 2gün sürüyor bu.

1686392602269.png

Bunun gibi bir uyarı var değil mi?

Takası link üzerinden mi yaptınız yoksa takas kişisini arkadaş ekleyerek mi? Site üzerinden bu işlem tam nasıl yapılıyor onu bilmediğimden soruyorum.

Takas bekletmelerinin sebeplerinden birisi de arkadaş ekli olan kişi yeni eklendiyse takas bekletmeye alınıyor, sormamdaki sebep bu.

Screenshot_2023-06-10-13-20-23-46_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

BUFF163 uygulaması üzerinden skin aldım fakat ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım.

Hocam dediğim gibi karşı taraf kaynaklı olabilir. Benim bildiğim sadece Steam Guard taşımasında bu olay oluyor. Ben de yan hesabımdan ana hesabıma kasa atarken yaşamıştım.

Hocam dediğim gibi karşı taraf kaynaklı olabilir. Benim bildiğim sadece Steam Guard taşımasında bu olay oluyor. Ben de yan hesabımdan ana hesabıma kasa atarken yaşamıştım.

Hocam yeni bir takas daha yaptım fakat bu da beklemede gözüküyor 48 saat sonra mı alabileceğim itemi çok saçma değil mi?

şu şekilde gözüküyor:
ww2.png

Son düzenleme:
Hocam yeni bir takas daha yaptım fakat bu da beklemede gözüküyor 48 saat sonra mı alabileceğim itemi çok saçma değil mi?

Şu şekilde gözüküyor:
Eki Görüntüle 1815022

Saçmalığı tartışılır lakin bunu Steam Guard taşıması haricinde olduğunu ilk defa görüyorum. Mecbur beklemeniz lazım sanırım.

Geri
Yukarı