1 TB HDD tavsiyesi

07alone07

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an sistemimde 480 GB SSD bulunuyor. Depolama alanı yetmediği için 1 TB HDD almayı düşünüyorum. Hangi model HDD almalıyım? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Şu an sistemimde 480 GB SSD bulunuyor. Depolama alanı yetmediği için 1 TB HDD almayı düşünüyorum. Hangi model HDD almalıyım? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

7 Yıl 1TB Seagate HDD kullandım Seagate bu konuda gayet iyi, yüksek devir ve yüksek önbellekli bir HDD alırsanız rahat kullanırsınız.

Buyrun. https://www.hepsiburada.com/seagate...-TY7sUFBql9wQRITxh4KCWdH2IWwI_PBoCC9gQAvD_BwE Kalitelidir, kullanmıştım 939 GB civarında geliyor. 2 Sene kullandım, sağlık düşmesi de yaşamadım. Bana kalırsa, bütçenizi biriktirin 480 GB SSD daha alın. HDD, Çok yavaş.
Aslında bu konuda kararsız kaldığımı söylemek istiyorum. İlk defa SSD kullanıyorum ve hızı inanılmaz cidden. Ama depolama olarak az bir alan sunuyor maalesef. Zaten şuan 480GB SSD var.

350 tl bütçem var. Birazcık aşabilir eğer kaliteli bir hdd ise.
İllaki HDD isterseniz aşağıdaki modeli öneririm:
Fakat bütçenizi biraz aşabilirseniz 480 GB bir SSD almak daha mantıklı olacaktır. HDD'ler günümüz standartlarına göre çok yavaş:

Yeni konular

Geri
Yukarı