1 TB HDD'nin Yanına SSD Alınmalı mı?

SSD almalı mıyım ?

• Hayır gerek yok

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    16
  • Anket kapandı .

Ege_1903

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı alalı 6-8 ay olmuştur. İstediğim programları oyunları kurdum ama disk kullanımım program açınca direkt %50 gibi bir sayıya ulaşıyor ve bu konuda biraz tecrübeliyim eski bilgisayarım direkt %100 oluyordu ve kullanılmayacak kadar kasıyordu.

Bu sebepten dolayı SSD alsam mı diye düşünüyorum bazı oyunlarda durduk yere donma yaşıyorum ve bu hoşuma gitmiyor. SSD alınca bu tür sorunların gideceğini düşünüyorum ve sistemim:
  • Ryzen 3 1200 YD1200BBAEBOX
  • MSİ B350-M Pro VD Plus
  • Corsair DDR4 8GB 2400 mhz CL16 CMK8GX4M1A2400C16
  • WD Blue 1TB 64MB 7200 RPM WD10EZEX
  • MSI GeForce GTX1050 GAMING X 2GB GDDR5 128Bit Nvidia
  • COOLER MASTER WATT 80PLUS 600W AKTİF PFC 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI MPX-6001-ACABW-EU
  • BENQ 21.5” GW2270H VA Panel Full HD HDMI LED Monitör 5ms 60HZ GW2270H
  • Kablosuz-AC750 Çift Bant PCI-E Adaptörü PCE-AC51
  • Everest EC337 ATX

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'Nin yanına HDD almalı mıyım diye olmalıydı soru.
Evet ama konuyu sunduktan sonra tekrardan bir kontrol ediyorlar Türkçe ye uygun mu diye oradan değiştirmişler ben zaten farklı bir şey yazmıştım
Hepinize teşekkür ederim bende bunu düşünüyordum eski bilgisayarım %100 kullandığı için hareket edemiyordum bu konuyu ağabeyim ile tartışmıştım tabi ona farklı sormuştum şu kadar param var SSD mi ? kulaklık mı ? diye o da ssd ye vermene gerek yok sadece Windows'u hızlandırır kulaklık alman daha faydalı diye benim için de ssd almam kulaklıktan önde pek ses kasmıyorum. Hepinize tekrardan teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı