1 TB M.2 SSD önerisi

Bu akşam İncehesap Gaming Gecesi var isterseniz onu bekleyin zaten birkaç saat kaldı güzel bir model gelirse alırsınız konusunu açıp.

Hocam ne zamandır kullanıyorsun herhangi bir ısınma takılma vs... Bir sorun oldu mu ben daha çok oyun oynamak için alacağım ayrıca benim anakart PCIe3.0 bir üst gen4 takarsam sıkıntı olur mu?
Laptop'u Ağustos'da aldım yani o zaman'dan beri kullanıyorum. 5Kere sıfırladım her sıfırlama sonucu oyunları ve programları geri yükledim yani veri yazdım anlıyacağınız 1 kere format attım yine aynı şekilde devam ettim daha yeni sağlığı 100'den 99 oldu. Isınma konusunda ise hiç aman aman ısındığını görmedim 20-40 Derece arası çalışıyor genelde 30-37 lerde dolaşıyor.

Saat kaç gibi hocam Amazon'dan bakıyordum bende :D vallahi söylemeseydin alacaktım :) ince hesap peki herhangi gibi bir sorunda iade konusunda nasıldır?
Hocam saat 19.00 da başlıyor 22.00'a kadar yeni ürünler geliyor en son 22.00'da fiyatlar açılıyor hızlıca alıyor herkes. Açılmayan ürünlerde iade sorun olmuyor diye biliyorum hiç iade etmedim kesin bilgim yok.

Öneri yapan kişi farklı. Ben destek verdim.

TLC yapılı, dram bulunan bir ürün olarak standartları sağlayacaktır. SSD için sunulan ömür algısına da pek güvenmeyin.

Tamamdır hocam teşekkür ederim bilgilendirdiğin için galiba KIOXIA Exceria Plus G2 Pcie M2 1TB 3D 3400/3200 MB/sn SSD : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bu ürünü labilirim bilmiyorum başka bunun gibi olan varıdır araştırmam lazım kafamı kurcalayanda benim bulduğum SSD'ler.

Hocam saat 19.00 da başlıyor 22.00'a kadar yeni ürünler geliyor en son 22.00'da fiyatlar açılıyor hızlıca alıyor herkes. Açılmayan ürünlerde iade sorun olmuyor diye biliyorum hiç iade etmedim kesin bilgim yok.

Tamamdır hocam teşekkürler.

Öneri yapan kişi farklı. Ben destek verdim.

TLC yapılı, dram bulunan bir ürün olarak standartları sağlayacaktır. SSD için sunulan ömür algısına da pek güvenmeyin.

Hocam bu nasıldır bunun dram var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı