1 TB NVMe SSD Tavsiyesi

Bütçe
1500
Makaleler
2
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhabalar. Sistemime 1 TB NVMe SSD almak istiyorum. Anakartım Gigabyte B 450 Aorus M. Bu sistemde şu an 250 GB SATA 3.0 SSD ve 1 TB HDD kullanıyorum. Sorum şu ki kullandığım depolama alanlarını sistemden çıkarmadan yeni SSD'yi sisteme eklemek bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım PCI-e veri aktarımı konusunda? Ve hangi SSD'yi önerirsiniz? Bütçem 1500 TL fakat 100-200 TL kadar esneyebilir gerekirse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki ürün Gen4 bir depolama birimi ve sisteminizde Gen3 hızlarında çalışacaktır ama kaliteli Gen3-Gen4 ürünler arasında da ekstrem bir fiyat farkı kalmadığı için ileri dönük olsun diye Gen4 bir ürün alınabilir.

Silicon Power pek aşina olduğum bir firma değil. İleri de beni üzmez değil mi? @Uchiha Shisui @Haylaz2961
TR piyasasına yeni girdiği için çok bilmiyorsunuz. Kendi sistemde de yer verdim. Tabii buradan "ben aldım, çok güzel" yorumu çıkarılmasın. İçinde kullanılan bileşenler, ürünü üst seviye yapıyor.

TR piyasasına yeni girdiği için çok bilmiyorsunuz. Kendi sistemde de yer verdim. Tabii buradan "ben aldım, çok güzel" yorumu çıkarılmasın. İçinde kullanılan bileşenler, ürünü üst seviye yapıyor.
Açıkçası üst seviye olmasında gözüm yok. Vaat ettiği değerleri %85 verimlilikle karşılayıp sağlam bir ürün olması yeterli benim için. Sanırım attığınız üründe bu klasmana girebilecek bir ürün.

Açıkçası üst seviye olmasında gözüm yok. Vaat ettiği değerleri %85 verimlilikle karşılayıp sağlam bir ürün olması yeterli benim için. Sanırım attığınız üründe bu klasmana girebilecek bir ürün.
Kontrolcüsü, bellek tipi, DRAM bulunurluğu, kendine ait programıyla eksik bir ürün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı