1 TB Taşınabilir HDD Önerisi

vahitceylan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 1 TB Usb 3.0 Taşınabilir harici disk almak istiyorum, alacağım disk öncelikle kaliteli, hem hızlı, hemde ince hafif birşey almak istiyorum. Karar veremedim acaba en kaliteli önerebileceğiniz disk hangisi modelini ve varsa linkini belirtirseniz sevinirim. Modeller aşağıda sıralanmıştır.
  • SAMSUNG
  • SEAGATE
  • TOSHIBA
  • WD

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese göre farklıdır ama benim tercihim WD hatta şunu da alabilirsin Wd 2,5" 1Tb My Passport Ultra Kırmızı Usb3.0 / Usb2.0 Taşınabilir Disk - Vatan Bilgisayar iyide bir yazılımı var . İnternette de incelemeri var hatta recep abi de incelemişti diye hatırlıyorum. Ha bide ucuz olsun dersen şu da var 2,5 1TB STOR E PARTNER USB3.0 / USB2.0 Yeşil Taşınabilir Disk - Vatan Bilgisayar bende var güzel daha hiçbir sorun yaşamadım tek eksisi rengini biraz daha koyu olması ama benim için depolama daha önemli. Artı harici harddisk aldıktan sonra bilgisayara takarsan tam 1 TB olmaz bunu da belirtiyim hani belki bilmiyorsundur diye söyledim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı