1 TB WD Hard diskim doğru çalışmıyor

erdemskulls

Decapat
1TB WD Elements marka hard diskim var, bir de 220 GB'lık bir SSD. Windows kurarken hard diske kurmama izin vermemişti, ben de SSD'ye yüklemiştim Windows'u.
Ardından oyun indirmek istedim hard diske ama sürekli farklı bir sorunla karşılaştım, ya yüklemeler herhangi bir yüzdede donuyor ve crash veriyordu. Fakat SSD'ye kurduğumda hiçbir sorun olmuyordu. Harddiskim olması gerektiğinden aşırı yavaş. her şeyi değil ama bayağı bir şey denedim, yapamadım. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Bu benim sahip olduğum ilk masaüstü bilgisayar :).

1TB WD elements marka hard diskim var, bir de 220 GB'lık bir SSD. Windows kurarken hard diske kurmama izin vermemişti, ben de SSD'ye yüklemiştim Windows'u.
Ardından oyun indirmek istedim hard diske ama sürekli farklı bir sorunla karşılaştım, ya yüklemeler herhangi bir yüzdede donuyor ve crash veriyordu. Fakat SSD'ye kurduğumda hiçbir sorun olmuyordu. Harddiskim olması gerektiğinden aşırı yavaş. Her şeyi değil ama bayağı bir şey denedim, yapamadım. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Bu benim sahip olduğum ilk masaüstü bilgisayar :).

HD Tune ile bad sector taraması yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı