1 Temmuz'dan sonra tüm yasaklar kalkıyor

Turizm bittiği dönem soğuk zamanları yeniden gelir yasaklar. Şeriat geliyor beyler hazır olun gece yarısından sonra müzik çalan yerler yasak.

Aşılama tamamlansa dahi vakalar yine olacak. 2 doz aşı olup 2 kere yakalanan yakın akrabalarım var, onlar vaka sayılmayacak mı?
Aşı olunca korona olmuyorsun diye bir şey yok zaten. Aşılama tamamlandıktan sonra en azından virüse karşı bağışıklık kazanıp ölüm sayısını indirebiliriz.

Aşı olunca korona olmuyorsun diye bir şey yok zaten. Aşılama tamamlandıktan sonra en azından virüse karşı bağışıklık kazanıp ölüm sayısını indirebiliriz.
Aşı yapmayıp kolay atlatanlar var. Bence bünye ile alakalı, aşı zorla silah gibi görüyorum. Hele ki gençlere yapılmasını DNA ile oynadıklarını ve ileride ne sonuç çıkaracağı da bilinmiyor.

Aşı yapmayıp kolay atlatanlar var. Bence bünye ile alakalı, aşı zorla silah gibi görüyorum. Hele ki gençlere yapılmasını DNA ile oynadıklarını ve ileride ne sonuç çıkaracağı da bilinmiyor.
Korona olunca ölmüyoruz zaten gençler olarak ama en azından orta ve yaşlı nüfusu kurtarabiliriz aşı yaptırarak. Tüm Dünya'nın olduğu aşıya ben güveniyorum açıkçası. Hele ki Alman olunca güvenim daha da artıyor. Aşı yaptırmak zorunlu değil zaten ama ben yaptırmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı