1 TL, 2 TL yapılabilir mi?

Boş falan değil, asıl sizin yazdığınız boş. Soru sormak boş ise Technopat neden var?
Çok basit bir açıklaması var. Technopat soru sormak için vardır, bunu kendinizde kabul etmişsiniz ama siz boş yapıyorsunuz. Böylece kendi tezinize karşı geldiniz. Size önerim yaptığınız şeyleri kategoriye koyabilme yetisi kazanmanız.

Çok basit bir açıklaması var. Technopat soru sormak için vardır, bunu kendinizde kabul etmişsiniz ama siz boş yapıyorsunuz. Böylece kendi tezinize karşı geldiniz. Size önerim yaptığınız şeyleri kategoriye koyabilme yetisi kazanmanız.
Para ile alakalı konuyu konu dışına neden koyayım? ''Para ve Yatırım'' yazıyor zaten.

Para ile alakalı konuyu konu dışına neden koyayım? ''Para ve Yatırım'' yazıyor zaten.
Çok basit bilgi öğrenmek isteyen biri kendi konusuna gelen mesajlara ciddi şekilde cevap verir ama sizde bunu göremedim ki sorunuz da çok saçma eğer zengin ve fakir kavramları varsa ve bu kavramların anlamını biliyorsanız zaten cevabı almış olmanız gerekir. Soru sormayı da bilmiyoruz anlaşılan. He ben harbiden bilmek istiyorum diyorsan kendine, yediğin kapa pislemeyeceksin. Kısa ve net cevap.

Geri
Yukarı