1 yıl boyunca karantinada ne yaptınız?

Öncelikle derslerimde kendimi geliştirdim ve dahası kendimi buraya adadım. Bilgisayar alanında hiç düşünemeyeceğim derecede mesafe kat ettim ve bu sayede Sosyal'den çıkmaz oldum. Ha bir de deli gibi şarkı dinler oldum ve Spotify playlistimi 12 saate kadar uzattım. En çok ne yaptın diye soracak olursan kesinlikle Sosyal'de takıldım derdim. :)

Kronik şeker ve tansiyon hastası olduğum için izinliydim. Genelde burada takıldım. Yaklaşık olarak bir aydır çalışıyorum.

Evet, karantinaya başlayalı tam 1.2 yıl oldu, siz bu 1.2 yıl boyunca ne yaptınız?

Ben hiçbir şey yapmadım.
Ben hep 1.2 yıllık karantinaya girdiğimden... :D

İşlerim önce yarıya şimdi onun da yarısına kadar düştü, gelirim azaldı ama şikayet edemem çünkü hâlâ ülke şartlarının kat kat üzerinde. Önceleri kitaplara daha fazla zaman harcadım, deprem sonrasında kız arkadaşımla daha çok vakit geçiriyorum. Bir de arada bir foruma giriyorum ama okulların da kapalı olması nedeniyle herkesi kendi gibi sanan hadsiz bir grup türedi forumda. Sık sık fikir beyan edilen konulara hakaretle giriyorlar, sonra linç edilince de adımızı çıkarıyorlar işte.

Geri
Yukarı